Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

No i? Akurat Birkin wygląda jak... Birkin... To jest ten spoiler? Że teraz już wiem, że nie będzie wyglądał inaczej? Że wygląda jak kiedyś?
Ja też nie lubię zdradzania zawartości przed premierą, unikam trailerów, gameplayów, dev-diaries itp, ale nie popadajmy w paranoję - ta odsłona ma podobno masę nowego contentu, więc chyba należy się cieszyć, że go nie ujawniają, a fotki prezentują to, czego i tak każdy się spodziewał (no chyba że faktycznie ktoś nie grał w oryginał).

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wredny napisał:

No i? Akurat Birkin wygląda jak... Birkin... To jest ten spoiler? Że teraz już wiem, że nie będzie wyglądał inaczej? Że wygląda jak kiedyś?
Ja też nie lubię zdradzania zawartości przed premierą, unikam trailerów, gameplayów, dev-diaries itp, ale nie popadajmy w paranoję - ta odsłona ma podobno masę nowego contentu, więc chyba należy się cieszyć, że go nie ujawniają, a fotki prezentują to, czego i tak każdy się spodziewał (no chyba że faktycznie ktoś nie grał w oryginał).

W sumie to ty się pienisz, a ja tylko napisałem że szkoda że pokazują.

Nie pogrązaj się wredny.

Czyli jak  już zdradzili że wygląda tak samo, to nie zdradzili xD

hilfe

Odnośnik do komentarza

Pokazanie Birkina jak najbardziej jest dla mnie jakims spoilerem. Nie ma znaczenia, ze “wiemy” jak on wygladal, bo gralismy w oryginal. Teraz to nowa gra. Wiem o jego istnieniu ale chce sam zobaczyc jak Capcom odrestauruje bossow (i nie tylko) przed ekranem wlasnego tv. 

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To unikaj jak ognia bo Capcom zawsze przed premierę sypał takimi informacjami i to oficjalnie. Screenami też swoich bossów a teraz na promocję tymbardziej tak będzie. Zresztą tak jak pisałem Capcom ujawni to co chcą głównie fani a nie jak leci nowe lokacje. Te urywki są z dema, z targów itd.

Odnośnik do komentarza

Do premiery jeszcze niecałe pół roku, do tego czasu developer zdąży sam zaspoilerować całą grę :) Tak czy inaczej bardzo podoba mi się design bohaterów i stworów, Claire jest śliczna, a Birkin przerażający. 

 

Też już więcej nic nie oglądam. Giereczka zapowiada się mega syto, byle do stycznia. 

Odnośnik do komentarza

heh, zlamalem sie, ale na wlasne zyczenie.

 

faktycznie, voice acting slabiutko. do tego co mi nie siadlo, to brak muzyki i jakos tak za jasno jest w tej piwnicy. Claire jest stale oswietlona, jakims niewidzialnym zrodlem swiatla. wolalbym zeby walka przebywala w ciemnosciach, z pomoca latarki. 

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...