Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli tego nie zepsują to będzie to remake of my life na którego jestem gotów wydać ostatnie pieniądze. Smuci mnie brak steelbooka do kolekcji, ale figurka mi to zrekompensuje, a przynajmniej będzie musiala. 

 

Imo tylko dobry remake MGS'a mógłby pobić ten projekt, a taki wychodzi raz na... zawsze?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie na kupnem gry, bo w dwójkę nie miałem okazji zagrać (niestety obecnie zbyt archaiczna by teraz grać), a fanem serii jestem wielkim. I mam pytanie. Ile czasu zajęło dla was przejście oryginalnego Re2? Internety są mocno rozbieżne- jedno mówią ze 7 godz. kampania, drudzy 15. Chce wiedzieć ile godz gry będę miał za 250 zł.

  • Haha 1
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Ładny mi fan i wybrzydza jednego z klasyków serii. Sam ograłem dawno temu i postanowiłem sobie odświeżyć na psp, bo już nic z niej nie pamiętałem. Kampania A poszła nie śpiesząc się ok 5 h, B mniej więcej tyle samo to nie jest trudna odsłona na normalu, zagadki same sie przechodzą. Nie sugerowałbym się tym jednak bo ten remake na bank będzie miał kampanie zrobioną od podstaw i w żadnym stopniu nie broni zagrać w oryginalne re2 jak ja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, walek napisał:

Zastanawiam sie na kupnem gry, bo w dwójkę nie miałem okazji zagrać (niestety obecnie zbyt archaiczna by teraz grać), a fanem serii jestem wielkim. I mam pytanie. Ile czasu zajęło dla was przejście oryginalnego Re2? Internety są mocno rozbieżne- jedno mówią ze 7 godz. kampania, drudzy 15. Chce wiedzieć ile godz gry będę miał za 250 zł.

 

Tak jak napisali koledzy powyżej, to nie ma znaczenia ile zajmował oryginalny RE2, bo remake raczej w całości będzie przemodelowany. Coś tam Capcom przebąkiwał, że gierka będzie na plus-minus 15 godzin gry, czyli spoko. A jeżeli faktycznie jesteś takim fanem serii, to jednak polecam zmierzyć się z klasycznym RE2. Na tle innych psx'owych tytułów ta gra wcale się tak strasznie nie zestarzała, ani graficznie (te rendery do dzisiaj są śliczne), ani grywalnościowo. Jedynym poważnym archaizmem jest sterowanie, ale to da się przeżyć. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.07.2018 o 12:30, walek napisał:

Zastanawiam sie na kupnem gry, bo w dwójkę nie miałem okazji zagrać (niestety obecnie zbyt archaiczna by teraz grać), a fanem serii jestem wielkim. I mam pytanie. Ile czasu zajęło dla was przejście oryginalnego Re2? Internety są mocno rozbieżne- jedno mówią ze 7 godz. kampania, drudzy 15. Chce wiedzieć ile godz gry będę miał za 250 zł.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedyny archaizm to sterowanie, do którego idzie się przyzwyczaić po 5 minutach. Grajcie lepiej w Fortnajty i Inne PubyG a prawdziwe gierki zostawcie ludziom, którzy potrafią ogarniać sterowanie. 

ps. Obecnie gram na zmiane Metro Redux oraz Silent Hill na PSXie i jakoś się nie krzywie odpalając szaraka zaraz po wyłączeniu PS4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie mam ps4 ani tv 4k ale nie wytrzymam już chyba po premierze residenta i kupię konsolkę z tv. Miałem nie kupować nowych konsol, wyrosnąć... Residenta 2 na psxa przechodziłem kilkadziesiąt razy w przeciwieństwie do jedynki czy Nemesisa. Miałem swego czasu bzika na punkcie tej części. Nie zapomnę jak odkrywało się sekrety z neo plus razem, nowe stroje itp. Wtedy internetów nie było, inny klimat ale sentyment zostaje. Serce nie sługa i niebawem będzie awantura w domu. Co zrobić? Konsola przyda się też dziecku. Za parę lat, hehehe. :cool:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Krystyna JJanda napisał:

 Miałem nie kupować nowych konsol, wyrosnąć... 

 

Wyrosnąć to możesz z gaci, a nie ze swojego hobby / pasji. Nie rozumiem takiego toku rozumowania, jeżeli coś sprawia Ci frajdę to się tego trzymaj. I nie bądź pantoflem, wytłumacz żonie po męsku, że masz prawo do rozwijania swoich zainteresowań i po prostu kup to ps4 z Residentem jak wyjdzie, zawsze możesz wcisnąć jej kit że udało Ci się wyrwać jakąś używkę po taniości ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...