Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

no tak, tylko tutaj mowa o baaardzo pobocznych sikretach, jak kluczyk do szafki z ubraniami.

 

ja chetnie przyjalbym jakas mechanike rozkladania broni na czynniki pierwsze i skladania nowych pukawek wg jakichs blueprintow. w koncu to posterunek policji. zbrojownie musza miec, a i wspolpracuja z Robertem Kendo, ktory wykonal Samurai Edge dla wszystkich z pierwszej czesci. Takie czesci powinny byc porozrzucane po calym posterunku w formie popsutych pistoletow. 4 czesc miala cos w tym rodzaju, w sensie to levelowanie broni. i Deadspace 3. a zeby nie zrobic z tego 'szczelanki', to po prostu do tych za(pipi)istych nowych pukawek znajdowac po 2-3 naboje, a nie 15.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, nobody napisał:

dla osób które preorderują edycję deluxe ma być możliwość podmiany na oryginalny soundtrack

 

jedyny bonus preordera to: samurai edge jill i chrisa i tapetki

 

zamiana na oryginalny soundtrack jest elementem deluxe edition a nie preordera. prosze nie wprowadzac w blad. napewno bedzie mozna i po premierze ulepszyc wersje do deluxe.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gattz napisał:

 

no i dobrze ze kupiles deluxe. jakbys poczekal do premiery i kupil deluxe bys mial to samo minus miecze samurajskie.

wiec jakie nu-uh

Dobra, mój błąd - przeczytałem Twój post dokładnie i widzę mój błąd w rozumowaniu. Przepraszam, zachowałem się jak gówniarz :(

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Resident-Evil-755x425.jpg

 

Cytat

The Resident Evil 2 Collector’s Edition includes:

Resident Evil 2 Deluxe Edition

  • Full Game
  • Special Deluxe Packaging
  • Extra DLC Pack Card

Give Leon and Claire a new look or a blast from the past with unique costumes:

  • Leon Costume: “Arklay Sheriff”
  • Leon Costume: “Noir”
  • Claire Costume: “Military”
  • Claire Costume: “Noir”
  • Claire Costume: “Elza Walker”

Ensure the undead stay undead with a special weapon:

  • Deluxe Weapon: “Samurai Edge – Albert Model”

And bring on the nostalgia with classic tunes:

  • “Original Version” Soundtrack Swap

Leon S. Kennedy (R.P.D. Version) Figure

  • An expertly-crafted 12-inch figure of Leon on his first day in his new RPD police uniform, re-created to mirror his in-game design down to the smallest details. A must-have for any Resident Evil fan or collector!

“Ben’s File” Art Book

  • A 32-page book left behind by Ben Bertolucci, a freelance journalist who makes an appearance in Resident Evil 2. This file contains photos and files documenting events after the Raccoon City tragedy, and was filed away as a highly confidential document by the U.S. government. It’s never been seen by the public… until now.

Digital Soundtrack

  • A voucher code for a 25-track album featuring new songs from the remake of Resident Evil 2, as well as a selection of arrangements from the original game.

“R.P.D.” Renovation Design Poster

  • A diagram reminiscent of blueprints, this poster illustrates how the building was renovated and transformed from a museum to a police facility when work was being done on the building in 1969.

 

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...