Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Najtmer napisał:

si, choc troche wyglada jakby komunie miala niedawno.

najladniejsza byla w cinematic custscenekach do code veronice, taki troche bitch-type ;)

 

54315776620629321664.png

(wybaczta jakosc ziemniaczana, musialem zdjac to z jakiegos randomowego video, bo google wypluwal tylko ten gimnazjalny model ktorym sie sterowalo)

 

ew Darkside Chronicles

maxresdefault.jpg

W RE2 Claire to młoda dziewczyna, pamiętajmy o tym, że akcja dzieje się w 1998 roku

Odnośnik do komentarza

no to plot twist - CV dzieje sie 3 miesiace po RE2. coz no, zapewne CGI byly moze outsourceowane, czy cos, stad ten przeskok. 

 

still, nawet gdyby miala 17 lat, dalo sie z niej zrobic lepszego szlaufa. 

nie jestem za oversexualizowaniem postaci zenskich w grach,  i z reguly mam ubaw z mokrych snow stulejarzy, ale horrory bronia sie swoimi zasadami (like: kazdy moze byc w danej sytuacji, nie zas kazdy moze byc "zabojczo sexowna" sniper :bad:, czy jakas boginia machajaca cycem i mieczem, najlepiej w makijazu w czasach gdy ludzie co najwyzej byli pokryci blotem). z reszta RE2 i RE3 maja dosyc ostro gigerowe przekazy podprogowe, wspominajac chociazby zaplodnienie malego dziecka przez zmutowanego ojca :ogor:... wiec no.. why not?

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, SlimShady napisał:

W zasadzie CV to prawdziwa "trójka", a Nemesis robi za spin offa. 

 BTW, kto był zapłodniony w RE?

 

marynarzyk

po wejsciu do kanalow wsysa ja odplyw, potem drugi raz i laduje na kupie smieci kolo spawnu aligatora. ojciec akurat przechodzil i stwierdzil "a chooy, stara i tak sie wkur.wi" :dunno:

 

kurde, fajnie gdyby uratowanie tego bachora bylo opcjonalne. nie wiem czy bym sie pokusil o 2 minutowy bieg po szczepionke. za duzo razy ten maly chu.jek kucal i trzeba bylo sie wracac.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Bzduras napisał:

Mam nadzieję, że będzie choć trochę mniej denerwująca niż w każdej poprzedniej części, nie kupuję jej jako postaci. Wzięła się z Puszczy Białowieskiej chyba w serii i tak już sobie wegetuje.

 

Wzięła się jako fan service - siostra wielkiego Chrisa i takie tam - mi się ten zabieg podobał, no i w sumie nigdy nie myślałem nad nią dłużej - może dlatego, że obydwie postacie z RE2 miały głębię kałuży w środku lata (jak zresztą każdy bohater tej serii od praktycznie zawsze).
Nie grałem jeszcze w RE Revelations 2, a z tego co widziałem, zaserwowano nam Claire w wersji dojrzałej i... niezbyt urodziwej (co w sumie jest bardzo ciekawym zabiegiem, zważywszy na wciąż niedojrzałe medium gierek). Muszę nadrobić.

 

5 godzin temu, Zwyrodnialec napisał:

Panie w RE?  Tylko Ada Wong.  Już dawno powinna dostać własną grę.  Pogrywa z każdym,  a jej prawdziwy cel zawsze pozostaje tajemnicą. 

5 godzin temu, Plugawy napisał:

Jej cel to sianie japana wiochy i udawanie Batmana. Dla mnie słaba postać, porównywalna do człowieka pszczoły z którym walczyło się na moście w MGS 3.

 

Zgadzam się z Plugawym, choć przyznaję, że jej wejścia zawsze niosły ze sobą trochę urozmaicenia, no i sekwencje w kanałach wentylacyjnych w RE6 uratowały dla mnie ten tytuł :kaz:

 

 

5 godzin temu, Najtmer napisał:

Jill > Ada > Claire >>>> slabe postacie z ostatnich x residentow, ktorych nikt nie pamieta.


Nigdy nie zastanawiałem się nad rankingiem, bo tak jak pisałem wcześniej - dla mnie te postacie są bo są, równie dobrze mogą je zastąpić innymi.
W każdym razie nie zgadzam się z powyższym stwierdzeniem, bo np Mia z REVII zapadła mi w pamięć, a nawet się jej bałem momentami :)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Plugawy napisał:

Jej cel to sianie japana wiochy i udawanie Batmana. Dla mnie słaba postać, porównywalna do człowieka pszczoły z którym walczyło się na moście w MGS 3.

Proszę cię. Ada w dwójce była bardzo okej i bez Japan wiochy. Claire ujdzie. Jill najleprza z najleprzych - aż do trójeczki. 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, chris85 napisał:

Resident Evil 0 jest przecenienie na PSNie, to jedyna duża część w która nie grałem. Warto spróbować? Trochę mnie martwi ten brak skrzyni, którzy większość krytykuje. Sorry za offtop :nosacz:

Polecam moją reckę z tematu "skonczyłem". Byłem również pełen  obaw, podchodzilem  2 razy,  a okazało się ze to jeden z najlepszych residentów.

https://www.psxextreme.info/topic/96750-własnie-ukonczyłem/?do=findComment&comment=4192914

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Wesker napisał:
23 godziny temu, Najtmer napisał:

si, choc troche wyglada jakby komunie miala niedawno.

najladniejsza byla w cinematic custscenekach do code veronice, taki troche bitch-type ;)

 

54315776620629321664.png

(wybaczta jakosc ziemniaczana, musialem zdjac to z jakiegos randomowego video, bo google wypluwal tylko ten gimnazjalny model ktorym sie sterowalo)

 

ew Darkside Chronicles

maxresdefault.jpg

W RE2 Claire to młoda dziewczyna, pamiętajmy o tym, że akcja dzieje się w 1998 roku

Ja ją lubiłem w RE Degeneration

 

tumblr_mazj2zlmIG1qgp7t8o1_400.gif

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, chris85 napisał:

Resident Evil 0 jest przecenienie na PSNie, to jedyna duża część w która nie grałem. Warto spróbować? Trochę mnie martwi ten brak skrzyni, którzy większość krytykuje. Sorry za offtop :nosacz:

 

Grasz Billym (Rebecca jest słabsza), gnaty i ammo ma Billy, Rebecca robi za chodzące inventory plus jakiś podstawowy handgun. 

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.