Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam sesje w Silent Hill, chyba 12 lat miałem. Poczekałem, aż  będę sam w domu, zasłoniłem okna i odpaliłem sobie gierke. Odpadłem jakoś w szkole, jak wyskoczyły na mnie te małe kutasiarze z nożami. Do dziś nie ograłem żadnej innej części. Resident Evil czy Dino crisis ogrywane w tym samym czasie jednak były dość przyjemne.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
52 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Jaki ból pisdy u poniektórych że ktoś nie ograł gry z racji wieku lub archaiczności. Aż przykro czytać.

No niestety tak to jest z psychofanami gierki. Też nie grałem w dwójkę i nigdy nie miałem zamiaru w to grać, ale jak widzę tak świetnie wykonany remake to bardzo chętnie sięgnę bo odpowiada mi taka rozgrywka a nie ta pokraczność sprzed 20 lat. Wtedy może było spoko, teraz to już tak średnio bym powiedział. No i po co niby ktoś ma grać w takie starocie skoro lada chwila na rynku będzie znakomicie wykonany remake? chore ludzie 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Shen napisał:

Pamiętam sesje w Silent Hill, chyba 12 lat miałem. Poczekałem, aż  będę sam w domu, zasłoniłem okna i odpaliłem sobie gierke. Odpadłem jakoś w szkole, jak wyskoczyły na mnie te małe kutasiarze z nożami. Do dziś nie ograłem żadnej innej części. Resident Evil czy Dino crisis ogrywane w tym samym czasie jednak były dość przyjemne.

No resident bazuje na strachu, w okreslonych momentach. Przestraszysz sie i lecisz dalej. Silent hill bazowal na lęku. Non stop to czules. Zdecydowanie mocniej to rylo

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, suteq napisał:

wybacz, ale tego samego nie mogę napisać o tobie milan:lapka: 

 

p.s nie zesraj się z tym residentem :usmiech: 

Podówjnie ci  się poyebało, nie dośc że nikogo na siłe nie namawiałem  w tym temacie, to jeszcze było mówione że są obiektywne przesłanki za graniem  w starocia, co nie zmienia faktu ze jak ktos nie chce to niech nie gra

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Wredny napisał:


Ja pyerdolę, Wesker... szanuję jak poyeahbunny:hi:

Ale tego nie masz, a ja mam:kaz:

bd4c9f0b93acf922gen.jpg

Oo, nie chcesz odsprzedać? :D 

 

Btw. Sierociniec to będzie konkretna miejscówka ale ciekawe czy jeszcze coś szykują żeby wydłużyć rozgrywkę. Zapewne sesje Ady będą dłuższe bo te w oryginale trwały kilka minut 

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

no Hunk musi byc na 100%, moze tym razem bedzie to cale, kilkugodzinne scenario, a nie sprint do evacu. z reszta, na stowe beda jakies DLC, wiec nie ma co sie bac o dlugosc rozgrywki ;). receptura klasycznych RE wlasnie pozwala na takie kilkugodzinne epizody z roznych perspektyw. moze i Robert Kendo dostanie swoja historie z finalnym zabarykadowaniem sie w swoim sklepie.

 

Who are you?! What are You doing here?!

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Ja licze na  bombe na koniec gry, po napisach koncowych jakas krotka zajawka z dziewczyna uciakajaca skapanymi w deszczu ulicami Racoon City, a po chwili glosny, wywalajacy z kapciochow ryk "Staaaaaaarsssssssssssssss" i czarny ekran w stylu "to be continued" :obama:

 

Bo raczej nikt juz nie ma watpliwosci, jaka gra bedzie nastepna.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, smoo napisał:

Ja licze na  bombe na koniec gry, po napisach koncowych jakas krotka zajawka z dziewczyna uciakajaca skapanymi w deszczu ulicami Racoon City, a po chwili glosny, wywalajacy z kapciochow ryk "Staaaaaaarsssssssssssssss" i czarny ekran w stylu "to be continued" :obama:

 

Bo raczej nikt juz nie ma watpliwosci, jaka gra bedzie nastepna.

hmmm no wlasnie, pytanie czy po rimejku nie zrobia 8 a po nim REmake3. hope not, ale nigdy nic nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, smoo napisał:

Ja licze na  bombe na koniec gry, po napisach koncowych jakas krotka zajawka z dziewczyna uciakajaca skapanymi w deszczu ulicami Racoon City, a po chwili glosny, wywalajacy z kapciochow ryk "Staaaaaaarsssssssssssssss" i czarny ekran w stylu "to be continued" :obama:

 

Bo raczej nikt juz nie ma watpliwosci, jaka gra bedzie nastepna.


jezus to musi być :obama:  pisz petycje

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, [InSaNe] napisał:

Ma Ktoś jeszcze ten numer Neo (chyba kwiecień 1998 r.) z RE2 na okładce?

Ja. Tylko muszę w kartonie poszukać 

 

22 godziny temu, Najtmer napisał:

 

bluber juz pewnie gdzies to zapisal na jakims zewnetrznym dysku twardym i zamrozil.

 

Oj tam oj tam ;) @Bzduras @Cr@sh wiedzą, że śmieszkuje ;)  Dumny z Calaka ;)

 

Na PSStorze teraz znowu przeceny na Residenty. Revelations 1 i 2 już kupione. Mogliby zrobić remake outbrejków bo nie grałem a czuje ze tam multi by dawało bardzo rade.

Edytowane przez Mani
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, II KoBik II napisał:

No po tym jak zobaczylem w akcji pana w płaszczu to ja juz nie mam pytań o Nemesisa

 

Pana w płaszczu i... kapelutku... Ja tam mam dużo pytań o ten dizajn. ;p Strach pomyśleć co zrobiliby z Nemesisem (wbrew pozorom ta morda nie jest taka łatwa do zrobienia, co zresztą widać na FMV).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...