Skocz do zawartości

Resident Evil 2 Remake


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, smallv86 napisał:

Re4 był mega tak gdzieś do momentu z zamkiem. Później było coraz gorzej. Tak swoją drogą to jak bym nigdy nie grał w re2 to tez bym wolał już poczekać na remake a dopiero później zagrał bym w oryginał.

później byli

Spoiler

 ślepi berserkerzy, z metalowymi pazurami, labirynt z psami z the thing, humanoidalne insekty, z kamuflażem predatora, w kanałach, verdugo, bydlak z the thing, w kolejce kopalnianej

i przede wszystkim kozak (pipi) regeneratorzy, więc gorzej znaczy drobny minus do 10/10

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, nobody napisał:

później byli

  Pokaż ukrytą zawartość

 ślepi berserkerzy, z metalowymi pazurami, labirynt z psami z the thing, humanoidalne insekty, z kamuflażem predatora, w kanałach, verdugo, bydlak z the thing, w kolejce kopalnianej

i przede wszystkim kozak (pipi) regeneratorzy, więc gorzej znaczy drobny minus do 10/10

No muszę przyznać racje, że przeciwnicy, których wymieniłeś dawali jeszcze radę ale design tego zamku z tymi mnichami i później ci zarażeni z m16 to było za wiele na ocenę 10 jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

wracajac do remakeu, kolejny suchar wylapany, ktorego nie poprawia.

mr X dostaje na kask granat zapalajacy i granat z kwasem, a mimo to, jego plaszczyk bez skazy. czepiam sie, ale mamy juz 2018, zrobienie kilku wariantow jednego modelu chyba nie jest jakies szczegolnie trudne... 

Edytowane przez Najtmer
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Wredny napisał:

Ku#wa... Tylko ja jestem taki stary, że jak ogrywałem RE2 (pierwszy raz tylko jedną płytę - po niemiecku!!!), to już czasem alkohol udawało mi się kupić?
Czytam o jakichś przerażonych ośmioletnich Bartusiach (swoją drogą - jaka straszna trauma musiała zmienić go w potwora, którym jest dzisiaj?), a ja chyba z 16 lat wtedy miałem, albo i lepiej.

No tak jesteś lepszy od mnie bo urodziłeś się wcześniej :usmiech:

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Wredny napisał:

Ku#wa... Tylko ja jestem taki stary, że jak ogrywałem RE2 (pierwszy raz tylko jedną płytę - po niemiecku!!!), to już czasem alkohol udawało mi się kupić?
Czytam o jakichś przerażonych ośmioletnich Bartusiach (swoją drogą - jaka straszna trauma musiała zmienić go w potwora, którym jest dzisiaj?), a ja chyba z 16 lat wtedy miałem, albo i lepiej.

a ja wolałem wtedy ogrywac fallouty, baldurs gate, blade runnera czy diablo. Wszystkie te gry znacznie lepsze od re2. Wtedy kompletnie mnie do tej gry nie ciągnęło.  Wtedy co roku wychodziło kilka gier wyznaczających standardy (np half life czy mgs) i będących znacznie lepszymi grami. Chętnie zagram w remake ale zero sentymentu. Mimo że jestem w wieku troszkę starszym od blubera. A i grałem w Alone in the dark w latach 90'tych a to była gra na której re się wzorowała. xD

 

Naprawdę nie widzę sensu w graniu na siłę w gre sprzed lat jak ma być remake tylko po to aby ją odchaczyć. Tak samo FFVII jak już wyjdzie remake to będziecie namawiać młodych graczy do ogrania oryginału? PO CO?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Jaki ból pisdy u poniektórych że ktoś nie ograł gry z racji wieku lub archaiczności. Aż przykro czytać.

Ja ogralem i silent hill i residenty. Rocznik 89. 

 

Ale moze przez to mam nerwice teraz

 

Kur.ła pamietam ta dynamiczna kamere na poczatku sh jak w filmie jakims ale to robilo :obama:

Bluber mlody gracz xD 

 

Stary kon pod trzydzieche

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

IMO Revelations warto sprawdzić na 3DS-ie. Mniejszy format dobrze pasuje do tej gry.

Oj nie, ciężko się na tym gra. 

4 minuty temu, kanabis napisał:

Stary kon pod trzydzieche

Ale nie wyzywaj się. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kanabis napisał:

Ale moze przez to mam nerwice teraz

 

Na przełomie czwartej i piątej klasy szkoły podstawowej kolega, w biały dzień przed zajęciami, pokazał mi Resident Evil 3. Doszliśmy lekko za pierwsze spotkanie z Nemesisem które zakończyło się ucieczką. Wciąż w głowie dudni mi dźwięk Nemesisa niezmordowanie próbującego przebić się zabarykadowane karabinem maszynowym drzwi. Moment w którym usłyszałem wywarzone drzwi niesamowicie mocno mną porył. Przez dłuuuugi czas panicznie bałem się potencjalnego spotkania z gościem, nawet jeśli wiedziałem że to gra.

 

Giereczki wideo to nie zawsze zabawa. :obama: 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...