Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze się na forumkowe szlachtowanie. :starwars:
Co do dodatku, ten jest rewelacyjny. Jeżeli komuś podoba się kapitalny Nioh - nawet nie ma się co zastanawiać. Całość zaliczyłem w sześć godzin (dodatkowe dwie poświęcone na misje dodatkowe) i były to niezwykle soczyste godziny.
Nowi przeciwnicy w tym bossowie (szczególnie ostatni - potrafi dać łupnia, oj potrafi), rynsztunek, klimat - wszytko to na plus. Przez kilka misji dzierżyłem w dłoniach nowy oręż. Trzeba się przyzwyczaić, niemniej potencjał ma. Polecam i liczę, że kolejny będzie trzymał zbliżony poziom.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A czy w ogóle szykuje się pudełkowa wersja GOTY tej gry wzorem Bloodborne, DS3 czy Wieśmaka?

 

Na razie cisza, ale moze pod koniec roku cos zapowiedza jak 3 dodatki wyjda, bierz gierke teraz i sie nie zastanawiaj.

 

Ostatni patch troche balans w PvP poprawil, ale wciaz musza nad tym popracowac jesli nie chca zeby szybko umarlo.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak nie wystarczy, to spójrz tutaj: 

 

 

 

 

List of Best Materials:

Disassembly (at Blacksmith):

1. Tamahagane = Katana, Dual Katana, Kusarigama
2. Wood = Spear, Rifle, Bow
3. Ingot = Axe, Handcannon, Foot Armor
4. Lacquer = Head Armor (L/M/H)
5. Leather Cord = Arm Armor (L/M/H)
6. Leather Kozane = Torso Armor (L), Leg Armor (L), Foot Armor (L)
7. Iron Kozane = Torso Armor (M/H), Leg Armor (M/H), Foot Armor (M)
8. Divine Fragment = Divine Gear (any item type)

Mission Rewards & Drops:

9. Demon’s Horn = Dropped by large Yokai Monsters, very common
10. Writhing Tongue = Dropped by Onyudos (large muscular monsters with long tongue, often use tongue to attack)
11. Ogress Claw = Twilight Missions “The Bleeding Spider Lily”, also rarely dropped by Ogress boss on any difficulty
12. Hank of Yokai Hair = Mission Reward / Twilight Mission “An Ominous Cavern”, also rarely dropped by Hino-enma boss and Flying Bolts (white lady ghosts)
13. Bangasa Rib = Mission Reward / Twilight Missions “An Ominous Cavern”
14. Raven Tengu Feather = Mission Reward / Twilight Missions. Also dropped by bird enemies.
15. Spider’s Leg Husk = Dropped by large spider enemies in main mission “Spider Nest Castle” and Joro-Gumo boss (rare drop)
16. Gargantuan Tail Bone = Can be dropped by Gasha-dokuro boss in main mission “The Source of Evil”
17. White Tiger Fur = Twilight Mission “The Best and the Worst”, also rarely dropped by White Tiger boss
18. Umi-bozu’s eyestone = Twilight Mission “Foreboding Seas”, also rarely dropped by Umi-bozu boss
19. Nue’s Claw = Drop from the Nue bosses (appears multiple times throughout the game)
20. Kappa Shell = Dropped by Kappa Turtles with glowing shell (can be farmed in sub mission “Finders, Keepers”, very low drop rate)
21. Great Centipede’s Fang = Dropped by Great Centipede boss in main mission “The Silver Mine Writhes”
22. Orochi Scale = Dropped by Yamata-no-Orochi boss when defeating it multiple times. (replay main mission “The Demon King Revealed”)

 

 

Odnośnik do komentarza

Ten skok poziomu trudnosci po skonczeniu osi glownej chyba troche przesadzony. Misje glowne i bossow sie jedzie jak szmaty a potem te akcje z dwoma naraz juz nie sa takie smieszne :/

Wczoraj pol dnia spedzilem nad dwiema misjami. Dzis zostal tylko nobunaga i ta ci.pa ktorzy wydaja sie dosc prosci z naladowanym duszkiem. No i jakas misja w lądku zdroj w ktorej nie wiem co mnie czeka ale mam nadzieje ze juz nic ciezszego niz walka z tymi dwoma demonami sie nie pojawi , wiadomo mozna sobie ulatwic podbijaniem leveli postaci no ale mi sie nie chce.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Heh... to podobnie jak ja - kupiłem praktycznie na premierę i dopiero wczoraj przysiadłem na dłużej. Dziś w końcu padł Onryoki, ale lamiłem okrutnie, chyba za piątym razem dopiero go zdjąłem. Tak to jest, jak się odstawiło "soulsy" i przez ostatni rok grało głównie w UBIszajsboxy - ciężko teraz wrócić, ale próbuję :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...