Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gierkę stawiałem za pewniak po becie. Spodobała mi się ponadprzeciętnie, więc nie miałem hamulców podczas zakupów. Taki ze mnie cfaniak. xd

 

@up: grunt to mieć świadomość że taka perełka czeka na Ciebie i grać w to na co ma się ochotę w danej chwili, a nie pędzić za tłumem. Będę powtarzał to do znudzenia, ale wtedy serio najlepiej się na tym wychodzi / jest największa satysfakcja. itd.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

jestem na chyba już ostatnim regionie i muszę przyznać, że

poziom z giga-szkieletorem

mnie zaskoczył swoim nagłym skokiem trudności. Spodziewałem się, że teraz już tak będzie do końca, ale po tym przeszedłem kolejne 3 misje (2 sub i 1 główną) i jednak jakiś odosobniony przypadek :( słyszałem, że pod sam koniec są jakieś uber trudne subquesty, prawda to? Generalnie z NioH jestem mocno zadowolony, system walki świetny a same poziomy są skonstruowane fenomenalnie, takich dobrych labiryntów to ja nawet w Dark Souls nie widziałem. Giereczka ma swoje wady (np. coraz to prostszą rozgrywkę, choć w obrębie Souls-like oczywiście, dla szarego Janusza będzie ciężko non stop), małą różnorodność przeciwników czy średnio zaprojektowana większość bossów (plus nagminnie wykorzystywany przy każdej okazji

Onryoki

) trochę razi, podobnie jak praktycznie wiecznie szaro-bure ciemne krajobrazy, ale finalnei gra/ło się bardzo przyjemnie i nie mogę się doczekać aż sięgnę jeszcze po DLC, bo SP oczywiście zakupiony :) Z finalnym werdyktem co do giereczki powstrzymam się do momentu przejścia oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

@up: grunt to mieć świadomość że taka perełka czeka na Ciebie i grać w to na co ma się ochotę w danej chwili, a nie pędzić za tłumem. Będę powtarzał to do znudzenia, ale wtedy serio najlepiej się na tym wychodzi / jest największa satysfakcja. itd.

 

Zależy akurat takie soulslike najfajniej doznaje się na samym początku jak jeszcze nikt nic nie wie i generalnie nie ma lepszego uczucia niż odpalenie świeżo rozfoliowanej gierki i granie w nią z resztą wariatów w dzien jej premiery. Pózniej to już dany temat na forum martwy zazwyczaj. Impulsywne kupowanie pod wpływem opinii szanowanych userów included. No, ale co kto lubi :usmiech: 

Odnośnik do komentarza

Mnie wystarczy świadomość że ja nic nie wiem o tytule. I tak nie gram z jakimiś poradnikami, a siedzenie i gadanie o tym na forum? No to zależy co kto lubi czy jak to lubi (tak jak piszesz) i od... dostępnego czasu.

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Ar2r napisał:

Witam

Od czego zależy liczba możliwych do posiadania talizmanów ?

Widzę na YT że można mieć nawet 6 szt na wyposażeniu

 

Najpierw trzeba odblokować 2 i 3 poziom umiejętności danego talizmanu.
Następnie w kapliczce wejść w przygotowanie jutsu i zaznaczyć wszystkie 3 poziomy danego talizmanu. Każdy poziom to dodatkowe sztuki jakie można mieć jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

Do Trofika Master of Quality/Mistrz Jakości potrzebuję 3 materiałów

- Gigantyczna kość ogonowa/Gargantuan Tail Bone z Gasha-Dokuro

- Pazur Nue/Nue`s Claw z Nue

- Łuska Orochi/Orochi Scale z Yamata no Orochi

 

Gra oczywiście skończona

Farmię Nue w misji fabularnej i za 4 razami dalej nic

Macie jakieś pomysły jak to zrobić żeby szczęściu dopomóc ? :)

Do Nue dojście to parę minut ale ostatnią misję zanim dojdę do Orochi to trochę trwa  :(

Mam nadzieję że farma tego to nie są dni/tygodnie ?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ar2r napisał:

Witam

Do Trofika Master of Quality/Mistrz Jakości potrzebuję 3 materiałów

- Gigantyczna kość ogonowa/Gargantuan Tail Bone z Gasha-Dokuro

- Pazur Nue/Nue`s Claw z Nue

- Łuska Orochi/Orochi Scale z Yamata no Orochi

 

Gra oczywiście skończona

Farmię Nue w misji fabularnej i za 4 razami dalej nic

Macie jakieś pomysły jak to zrobić żeby szczęściu dopomóc ? :)

Do Nue dojście to parę minut ale ostatnią misję zanim dojdę do Orochi to trochę trwa  :(

Mam nadzieję że farma tego to nie są dni/tygodnie ?

Oprócz głównej masz jeszcze Nue w pobocznej jakoś w 3 albo 4 regionie. Jest na początku misji i powinno pójść szybko, zresztą masz trofeum za jego pokonanie. Do tego najlepiej użyć talizmanu co dodaje szczęście i jakieś itemy które je podnoszą.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.12.2017 o 19:58, XM. napisał:

Jest jakiś sklep gdzie można kupić te wersje retail wersji goty? Nieważne czy pl co zagraniczny - moze ktoś dać jakiś link?

Też niestety czekam aby dlc ograć.

Na obecną chwile tylko cyfra jest w wersji goty i nie zanosi się na to aby wersja płytowa się pojawiła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.