Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Tym bardziej, że wymagania są podejrzanie spore, przynajmniej biorąc pod uwagę jakość oprawy. 

 

 

 

MINIMALNE:
System operacyjny: Windows® 10 64bit, Windows® 8.1 64bit, Windows® 7 64bit
Procesor: Intel® Core™ i5 3550 or over
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 780 VRAM 3GB or over AMD Radeon™ R9 280 VRAM 3GB or over
DirectX: Wersja 11
Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem
Miejsce na dysku: 100 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: 16 bit stereo, 48KHz WAVE file can be played
 
ZALECANE:
System operacyjny: Windows® 10 64bit, Windows® 8.1 64bit, Windows® 7 64bit
Procesor: Intel® Core™ i7 4770K or over
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 VRAM 6GB or over AMD Radeon™ R9 380X VRAM 4GB or over
DirectX: Wersja 11
Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem
Miejsce na dysku: 100 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: 16 bit stereo, 48KHz WAVE file can be played

 
Co ciekawe, również na PC ma być do wyboru tryb arcade (targetowanie w 60fps, kosztem wodotrysków i rozdzielczości) oraz Movie Mode - pod zabawę w 4K.
Odnośnik do komentarza

wyglada na to, ze niedlugo temat Nioh bedzie mial miejsce w multiplatformach:

 

 

Czyli tak jak pisałem - brak napisu "Only on PlayStation" na okładce nie był przypadkowy.

 

Zresztą, temat Nioh powinien już dawno mieć miejsce w Souls-like'ach.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Miał ktoś problemy z bieganiem do przodu? Bo u mnie i z tego co widziałem w internetach jest taki problem https://www.youtube.com/watch?v=N-BIuXu-OQw  

 

Na początku myślałem że to problem z analogiem, ale w innych grach (Dark Souls 3, Wiedźmin 3, Warriors Orochi 3 Ultimate) wszystko jest ok.

 

Wina analoga albo krzyzyka, zmien bieganie na kolko i zobacz czy problem wciaz wystepuje. Gra grze nierowna, w Niohu wszystko jest nastawione na dosc czuly input, wiec jesli jest nawet najmniejsza przerwa to sie moga takie kwiatki pojawiac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Miał ktoś problemy z bieganiem do przodu? Bo u mnie i z tego co widziałem w internetach jest taki problem https://www.youtube.com/watch?v=N-BIuXu-OQw  

 

Na początku myślałem że to problem z analogiem, ale w innych grach (Dark Souls 3, Wiedźmin 3, Warriors Orochi 3 Ultimate) wszystko jest ok.

 

Wina analoga albo krzyzyka, zmien bieganie na kolko i zobacz czy problem wciaz wystepuje. Gra grze nierowna, w Niohu wszystko jest nastawione na dosc czuly input, wiec jesli jest nawet najmniejsza przerwa to sie moga takie kwiatki pojawiac.

 

Jak docisnę mocno analog podczas biegu do przodu to problemu nie ma. 

Odnośnik do komentarza

1. Czy wyposażenie zielone (boskie) czyli 150lvl (plus 3 lub 4) to najlepsze co można znaleźć czy też jest jeszcze jakiś wyższy kolor?

 

2. Lubię walczyć z padniętymi graczami gdyż sporo świetnego sprzętu dzięki takim walkom otrzymałem. Jednak wydaje mi się iż gra w DLC nie ułatwia za bardzo zabawy gdyż chyba (?) nie wyrzuca po pokonanych wyposażenia zielonego +X. Mam rację czy mi się tylko wydaje?

Odnośnik do komentarza

W otchłani zyskałem możliwość "bezczeszczenia przedmiotów". Wymaga kropli i amiraty. Co daje te bezczeszczenie?

 

EDIT:

Na YT widać wyposażenie czerwone lvl 250. Gdzie można je zdobyć?

 

EDIT2 (w przestrzeń...)

Nie łapię w pełni zasad obowiązujących w Otchłani. Niby rozpracowałem jak ulepszać wyposażenie (zbezcześcić, wygrać z bossem, wyjść z otchłani) ale na ok. osiem prób tylko raz udało mi się ulepszyć sprzęt z lvl150 na lvl158. Poza tym doszedłem do poziomu 5 Otchłani i dalej (głębiej) z mapy się nie da.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Nioh complete edition na Steam mozna kupic juz za 127zł. Ciekawe jak bedzie z optymalizacja, tak niska cena za wszystkie DLC i podstawke troche martwi i znajac ich porty na PC pewnie lepiej zostac na PS4, no ale wciaz mam nadzieje ze bedzie grywalne i dobrze sie sprzeda.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...