Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Frantik napisał:

Jakieś tipy na pokonanie Taczibany Muneshige? Chodzi o starcie w misji pobocznej na końcu pierwszego regionu. Wcześniejsza walka fabularna jest banalna, no a tam ma mnie na 2-3 strzały, choć mam już bohatera chyba na 34 lvlu i raczej dość konkretne opancerzenie. Mogę ewentualnie później się wrócić, jak jeszcze bardziej się dopakuję?

 

To moja walka, możesz się zainspirować:

 

 

Choć można ją rozegrać dużo lepiej - zdejmując mu staminę i wykańczając criticalami.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, majtol88.lm napisał:

Panowie, ograłem Dark Souls 2 wraz z dodatkami, Dark Souls 3 i Bloodborne i ani razu nie męczyłem sie tak jak z Hino-enma w Niohu. Ewidentnie mi ona nie pasuje. Jak ja pokonać bo mam juz 50 prób za soba.

Ona ma ze 3 ciosy. Najlepiej trzymac ja blisko, dzieki czemu bedziesz czesciej wywolywal krotkie ataki. Wtedy 2-3 dziabniecia. Paraliz sygnalizuje okrzykiem, wiec unik na bok. Jak szarzuje z daleka, to unik i 2-3 ciosy. Zdejmujesz jej stamine i krytyczne. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.06.2018 o 17:05, majtol88.lm napisał:

Panowie, ograłem Dark Souls 2 wraz z dodatkami, Dark Souls 3 i Bloodborne i ani razu nie męczyłem sie tak jak z Hino-enma w Niohu. Ewidentnie mi ona nie pasuje. Jak ja pokonać bo mam juz 50 prób za soba.

Jeszcze nie raz bedziesz z nia walczył w późniejszych etapach. Popatrz dobrze na przedmioty ktore masz w ekwipunku. Jeden zdecydowanie sie przydaje :)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, bebbop napisał:

Spoko, ja utknalem na ropuchu : D Troche przygrindzilem, takze moze w koncu sie uda :d Panowie, pytanko. Wykonujac zadania zwiazane z broniami otrzymuje sie pkt samuraja. Czy sa jakies zadania za ktore otrzymuje sie pkt. ninja i onmyo?

gdy wybierasz misje to z prawej strony masz napisane jakie nagrody otrzymujesz...z tego co pamietam i takie misje sa dostepne ;)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Szymek_PL_ napisał:

gdy wybierasz misje to z prawej strony masz napisane jakie nagrody otrzymujesz...z tego co pamietam i takie misje sa dostepne ;)

Dzieki za odp, ale chodzilo mi jeszcze o cos innego. Postaram sie bardziej nakreslic swoja mysl :d Uzywajac duzo jakiejs broni otrzymuje sie pkt. samuraja (bodajze za ilosc zabitych przeciwnikow), czy podobnie otrzymuje sie pkt np ninja za czeste uzywanie umiejetnosci z kategorii ninja, badz pokonanie okreslonej liczby przeciwnikow umiejetnosciami z tej kategorii?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 24.06.2018 o 13:42, Nyu napisał:

 

To moja walka, możesz się zainspirować:

 

 

Choć można ją rozegrać dużo lepiej - zdejmując mu staminę i wykańczając criticalami.

 

:lapka:

 

 

Na**erdalac go po ryju do oporu i zbijac stamine.

 

12 minut temu, Ölschmitz napisał:

ok dzieki, brzmi spoko. warto brac ta wersje goty? juz s/ram na te 40 zeta roznicy, ale czy nie zrobi sie z tego kolos gdzie po 80% gry bede mial dosc?

 

Zalezy, jesli system walki ci podpasi to moze nawet bedziesz mial za malo tej gry. Ciezko ocenic, gra z DLC na pewno robi sie obszerna.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

ku.rwa pogralem z dwie godzinki i juz czuje, ze bedzie wysoki prog wejscia.

 

co mi sie podoba:

- fajny klimat

- walka widac, ze duzo bardziej zlozona niz w soulsach

 

co nie:

- dwie godziny i ekwipunek wyglada jak endgameowy, mnostwo broni i przedmiotow i tylko 3 eliksiry do leczenia :P

- albo jestem cienki, albo sa jakies dziwne skoki trudnosci. ide gladko, nagle jakis skur,wysyn ktory jednym ciosem zabiera mi 3/4

 

w ogole poczatek mega ciezki jak dla mnie, caly czas trzeba byc skupionym. troche jeszcze chyba nie kumam tych statystyk i nie wiem w co pakowac. w ogole dla mnie dziwne, ze gra pyta sie mnie jaka bronia bede grac jak nie mam pojecia jak gra wyglada ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...