Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

są jakieś ogólne wskazówki jak w endgame bić bossów w duecie?

 

mam ok. 115 lvl, wszystko pod katanę wykupione oraz kilka pasywnych abilitek w ninjitsu i omnyo magic, cały set warrior of the west

 

muszę jeszcze podlevelować, żeby mieć szansę z dwoma gnojami na łące?

Set masz fioletowy czy zielony? Jak fioletowy, to będziesz miał ciężko z tymi dwoma. Sprzęt to podstawa.

 

A co do wskazówek, to najpierw zabij Tashibane a tego drugiego zostaw na koniec. Staraj się walczyć tak, żeby wyciągać Tashibane jak najdalej od tego z włócznią (on jest wolny i mniej agresywny, więc spokojnie można tak robić) i walczyć 1 na 1. Jak tylko duży podejdzie to uciekaj na drugi koniec planszy i czekaj na Tachibane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ciekawe jak bedzie z optymalizacja, tak niska cena za wszystkie DLC i podstawke troche martwi i znajac ich porty na PC pewnie lepiej zostac na PS4, no ale wciaz mam nadzieje ze bedzie grywalne i dobrze sie sprzeda.

Oj, może być różnie. Właśnie gruchnęła informacja, że wersja PC nie obsługuje myszki:

 

http://www.gram.pl/news/2017/11/03/pecetowe-nioh-complete-edition-bez-wsparcia-dla-myszy.shtml

 

Wiadomo, że gierka definitywnie pod pada, ale ortodoksi pewnie skreślą gierkę już na starcie za taki kwiatek.

Odnośnik do komentarza
Wiadomo, że gierka definitywnie pod pada, ale ortodoksi pewnie skreślą gierkę już na starcie za taki kwiatek.

 

Bo większość co nie grała myśli że to po prostu soulsy w klimatach samurajów i mamy tylko 2 ciosy na krzyż. Już widzę wywijanie takich akcji na myszce xd 

Odnośnik do komentarza

 

Wiadomo, że gierka definitywnie pod pada, ale ortodoksi pewnie skreślą gierkę już na starcie za taki kwiatek.

 

Bo większość co nie grała myśli że to po prostu soulsy w klimatach samurajów i mamy tylko 2 ciosy na krzyż. Już widzę wywijanie takich akcji na myszce xd 

 

 

Nioh na PC działa tylko na padzie. Myszka nie jest wspierana. XD

Odnośnik do komentarza

Nie no na klawie będziesz mógł, jeśli ktoś ma taki kaprys. Myszki nie będzie ale są tacy i na fejsikowych grupach co się prują, że no jak to mają pc za 5 kawałków, myszkę Razera z 7 programowalnymi przyciskami i w Nioha im nie dadzą a w soulsach się dało. Co za ameby.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no na klawie będziesz mógł, jeśli ktoś ma taki kaprys. Myszki nie będzie ale są tacy i na fejsikowych grupach co się prują, że no jak to mają pc za 5 kawałków, myszkę Razera z 7 programowalnymi przyciskami i w Nioha im nie dadzą a w soulsach się dało. Co za ameby.

Gra ograna już dawno na PS4, wiec w sumie mam to gdzieś, no ale jak na samej klawiaturze w Nioha będzie można grać to nie wiem;P Chyba że będzie przycisk, który będzie robił wszystko za Ciebie;) Jak grę na pc wydają, to minimum przyzwoitości mogliby zachować;) więc moim zdaniem brak obsługi myszki, to słaba sprawa i próba zgarnięcia kasy jak najmniejszym kosztem. Nie popieram.

 

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jak bedzie pudelko na PS4 complete edition to tez kupuje, chocby zeby mieć. Takie dobre gierki trzeba wspierac portfelem.

To się bardziej liczy na premierę. Teraz też ale lepiej wspierać na start. :cool:
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem na premierę, dlc niedawno jak promocja była :) wstyd przyznać ale dopiero teraz powoli kończę gierkę :obama:

Ja jeszcze nie zacząłem. Od lutego leży....... Tak to jest jak się ogrywa same molochy na kilkadziesiąt godzin. Jeden przez 2-3 miesiące. xd

 

Za to gierka i DLCki kupione prawilnie w premierę za pełną cenę.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

 

Ja kupiłem na premierę, dlc niedawno jak promocja była :) wstyd przyznać ale dopiero teraz powoli kończę gierkę :obama:

Ja jeszcze nie zacząłem. Od lutego leży....... Tak to jest jak się ogrywa same molochy na kilkadziesiąt godzin. Jeden przez 2-3 miesiące. xd

 

Za to gierka i DLCki kupione prawilnie w premierę za pełną cenę.

 

 

Podobnie jak ja, z tym że zacząłem, obaliłem parę misji, ale porzuciłem i do tej pory nie wróciłem :)

Tyle dobrego w tym roku, że ciężko to wszystko ograć.

Odnośnik do komentarza

Ja dla Nioha kupilem PS4 Pro, gierka oczywiscie na premiere....i nadal nie ogralem xDDDD Najpierw Persona 5 skadla mi serce, a potem mialem zawał growy i nie chcialo mi sie w nic pykac, tylko ksiazki i komiksy. Teraz znowu mam mega chec na gierki wiec Nioh bedzie grany niedlugo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...