Skocz do zawartości

Nioh


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam kilka pytań do weteranów, wykonuję teraz misję główną w trzecim regionie, gram włócznią i kusarigamą.

 

1. Jak zwiększać jutsu?

2. W ogóle nie rozumiem jak działa kowal, jak ulepszyć broń itd, z tym mam największy problem

3. W co dawać punkty i do ilu, mam plan ciało/zręczność maksować na równi, serce olać, kondycja 20, siła 15, umiejętność 30, magia 30, dusza 30, dobrze?

4. Jak działają te kubki/dzbanki yokai?

5. Warto wykonywać wszystkie zadania zmierzchu?

6. O co chodzi z tą chwałą i punktami prestiżu?

6. Mam duży problem z traceniem amrity, często ginę w drodze po jej odzyskanie... przez co rozwój spowalnia, jakieś rady?      7. Jaki klan wybrać? Można bez konsekwencji zmieniać przynależność? Gram offline.

 

Na razie tyle, jak będę miał jeszcze jakieś pytania, a na pewno, to dam znać.

 

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez jogos
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

@mugen Dzięki, powiedz mi jeszcze, czy coś tracimy w NG+ tak jak w DS to miało miejsce, najbardziej martwi mnie utrata niewykorzystanych punktów samuraja, ninja, onmyo, skillsy, rzadkie materiały kowalskie typu futro białego tygrysa, kamień oka umibozu itd.. kosmyków włosów i innych przedmiotów typu sake, pudełko shinobi. Punkty prestiżu, zdobyta chwała, a co z tym?Zachowujemy wszystko czy coś tracimy? 

Edytowane przez jogos
Odnośnik do komentarza

Nie, skończysz ostatnią misję na 'normalu' i generalnie nic się nie zmieni, nie przeskakujesz do kolejnej gry, masz nadal mapkę z tym co zrobiłeś albo nie i sobie dokańczasz to czego nie zrobiłeś czy farmisz, ale dochodzi ci druga, gdzie ciśniesz od zera, na tej samej zasadzie co za pierwszym razem, ale możesz się swobodnie między nimi przełączać.

Odnośnik do komentarza

@mugen

 

Skończyłem grę, mam kolejne pytania

 

1. Jak ulepszyć broń/pancerz, dotychczas w ogóle nie korzystałem z kowala

2. Jak działa ulepszanie ducha opiekuńczego i czy to ma sens?

3. Jak działa otchłań? mogę iść tam w ciemno, czy trzeba odpowiednio się przygotować?

 

Edytowane przez jogos
Odnośnik do komentarza

Pograłem troszkę w tego nioszka i jest fajny feeling z ubijania mobków oraz bosów. 

 

Dam szanse :notbad:

 

 

Ale to wyskakiwanie czasem ziomeczków znienacka to takie chamskie zagranie zaczęrpnięte z solsów. Dobrze, że przynajmniej nie umieram i mogę już drugi cios sparować, bo w BB to od razu zgon był

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Pół roku musiało minąć bym w końcu uporała się z Ogrzyca. Ale udało się i znowu czuje radość z tej gry.

Mam takie pytanko, broń której najczęściej się uzywa, automatycznie się ulepsza? Mam wrażenie, że urosł jej poziom? Na 123 a wydaje mi się, że był niższy. Nadal też nie rozumiem zasady działania kowala.. A sloths i quik change czemu służą? Tak patrzę, że w justu nie mam żadnego ninjutsu do przygotowania. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, justyna napisał:

Mam takie pytanko, broń której najczęściej się uzywa, automatycznie się ulepsza?

Tak, zyskujesz punkty biegłości, jeśli ulepszysz broń u kowala to zaczynasz od nowa.

4 minuty temu, justyna napisał:

.A sloths i quick change czemu służą?

Sloth spowalnia wroga, jeden z mocniejszych talizmanów na początku.

Quick change to technika ninja, kiedy jest aktywna i postać gracza powinna umrzeć, to animacja odpala się tak samo, ale zamiast zgonu pojawiasz się nad głową w kłębie dymu.

Odnośnik do komentarza

Aa ten sloth to inaczej talizman głuśności. Ale tego drugiego nie kojarzę. Błędnie szukałam tego w ninjutsu a to w magii onmyo. 

Jeszcze odnośnie broni.. warto więc używać jednej ulubionej, której poziom rośnie wraz z postacią czyż nie?

Strasznie dużo opcji ma tą gra, ulepszeń, przedmiotów. Nie łapie tego wszystkiego. Pewnie inni na moim miejscu mieli by potężniejsza postać niż moja. Trochę te wszystkie elementy RPG przytłaczają. Ale sieka się fajnie :D

 

Odnośnik do komentarza

Nah, quick change to technika ninja;). Odnośnie broni to poza uniwersalnym mieczem każdą dobrze lub słabo poradzi sz sobie z danym typem przeciwnika.

 

Odnośnie buildow to owszem może to przytłoczyć ale benefity z dobrego reforgingu nieraz powalają ;).

 

Trzymanie się jednej broni ma sens jeśli ją regularnie ulepszasz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...