Skocz do zawartości

Apple Watch, czy inne zegarki


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejny zakup tej firmy z którego jestem zadowolony.

Jako zegarek się sprawdza, pokazuje godzinę, datę, stoper itp.

Aktywności, widzimy spalone kalorie, oddech, tętno 

Powiadomienia, BAJKA! Dla mnie super sprawa, nie muszę ciągle sięgać do kieszeni spodni, dźwięki wyłączone, wszystko widzę na wyciągnięcie ręki (w pracy gdy kontakt z klientem dyskretne spojrzenie na zegarek, stacja benzynowa gdy tel w samochodzie, w domu gdy tel na ławie, a ja mam wszystko pod kontrolą na swoim nadgarstku. Dużo mi to daje, czas na rozmyślanie odp., segreguje w sekundzie kolejność ważnych czynność, prowadzić rozmowę, czy przeprosić, bo mam akurat ważny tel. )

Wygląd trochę z dupy, ale jak kupowałem wziąłem od razu sobie bransoletkę mediolańską, dużo zmienia w aspekcie wizualnym.

 

a i pogadać też się da

 

wady? Być może cena i paski też sporo kosztują 

             No i ja żeby mieć spokojną głowę muszę co noc ładować.

 

Ale najważniejsze, to wszystko działa, stabilnie!

 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, seb.maz napisał:

Powiadomienia, BAJKA! Dla mnie super sprawa, nie muszę ciągle sięgać do kieszeni spodni, dźwięki wyłączone, wszystko widzę na wyciągnięcie ręki (w pracy gdy kontakt z klientem dyskretne spojrzenie na zegarek, stacja benzynowa gdy tel w samochodzie, w domu gdy tel na ławie, a ja mam wszystko pod kontrolą na swoim nadgarstku. Dużo mi to daje, czas na rozmyślanie odp., segreguje w sekundzie kolejność ważnych czynność, prowadzić rozmowę, czy przeprosić, bo mam akurat ważny tel. )

 

No, to jest chyba najlepsze w tym wszystkim. Telefon wiecznie na wyciszonym, a jedyne co dostaję to powiadomienia na nadgarstku. Dodatkowo jak ktoś dzwoni, to mi wibruje. W ten sposób nic nie przegapię, a jest dużo mniej rozpraszania się.

 

Żeby jeszcze ajfony nie były takim obsranym gów,nem, a przynajmniej ich baterie ;/. Kupowałem AW S2 wraz z iP7, ten pierwszy wciąż trzyma po 3-4 dni na jednym ładowaniu i nie zauważam tutaj większej degradacji póki co, a to drugie to bym do śmieci najchętniej wyje,bał jak widzę spadki rzędu 50% w ciągu dnia przy 30 minutach włączonego ekranu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kupiłem sobie tydzień temu AW series 3, między innymi dla Apple Pay i jestem zachwycony. Szybkie odczytywanie smsów i proste odpowiedzi, lub dyktowanie, tworzenie listy do zrobienia w Things za pomocą siri i ich szybki dostęp przy sprawdzaniu godziny. Bardzo mi to ułatwia codzienną pracę. Podobają mi się nawet te aktywności, przypominanie o spokojnym oddychaniu, pomiar tętna i pogoda, wszystko wygodnie podane przy podniesieniu nadgarstka. Człowiek pamięta, żeby na chwilę się wyciszyć w tym zwariowanym świecie. Endomondo też się sprawdza jak jeżdżę na rowerze. 

 

Nie wiem też na ile są to dokładne dane, ale bardziej zwracam uwagę na swój organizm odnośnie stresu w pracy. xd

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy możecie polecić jakiś androidowy zegarek w sensownej cenie? Cechy, które są dla mnie istotne:

 

- możliwość parowania z telefonem (nie potrzebuję wkładać do niego karty SIM),

- fizyczne wskazówki i długi czas działania na baterii,

- powiadomienia z najważniejszych aplikacji (gmail, Twitter, Messenger, SMS-y) - wystarczy sam początek wiadomości, nie potrzebuję całej treści,

- mile widziane sterowanie odtwarzaczem muzycznym uruchomionym na telefonie,

- dodatki typu pulsometr itp. nie są dla mnie istotne.

 

W teorii fajny wydaje się Lenovo Watch X, ale czytałem niepochlebne opinie o nim :(.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
12 minut temu, Rayos napisał:

pięknie doopa pęka biedakom :minglee: Piękny zegarek Sprajcik, zazdro mocno, liczę na to, że uda mi się zakupić do końca roku :) 

 

Cytat

 Eeeeeeeeh, życiową pustkę powinieneś wypełnić kobiecą miłością a nie nieużywanym plastikiem

 

  • Plusik 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...