Skocz do zawartości

Awarie, usterki, niedomagania


Gość osiol

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy do hyundaia g3 zostal zalozony arkusz kalkulacyjny z tabelkami biezacych wydatkow?

Tak. Śmiać sie z goscia po finansach i ekonomii, ze liczy budzet domowy :yao:

Mam nadzieję że jako gość po finansach zarabiający dość poczciwe pieniądze, nie znający się nic, a nic ma furach, do tego nie zmieniających ich jak rękawiczki to naprawdę następne auto u Ciebie to będzie nówka z salonu.

 

Właśnie dla takich osób jest to idealna oferta.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bizon mnie źle zrozumiał. Chodzi o powiązanie kierunku z zainteresowaniami, a nie że to coś wybitnego. Tak jak lekarz będzie starał się mierzyć sobie ciśnienie, robić regularną profilaktykę, tak ja jako fan liczb, cyferek, wskaźników, lubię stosować to w codziennym życiu. Więc pytanie czy zliczam wydatki na auto, żeby mi po kryjomu dopiec poza WKP, jest lekko zabawne.

 

Mam nadzieję, że ten przykry incydent mamy już za sobą.

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że lekarze palą papierosy i piją coca colę ale już ok. Jeżeli dokuczyłem to tylko dlatego, że zapiekło.

 

Jak dla mnie to po prostu sie ze srała klima, trzeba jechać do mechanika i naprawić a tu trochę drama na 2-3 strony bo nowy lg hyundai g3 sie zepsul zaraz po kupnie jakby to było coś niespotykanego.

 

Musze zalozyc takiego excela do modów w komputerze i lapku tylko jeszcze nie wiem po co mialbym spisywac co wymienialem i za ile. Jakies rady?

Odnośnik do komentarza

Reasumując:

- temat jest o usterkach

- napisałem jaką mam usterkę (sic!)

- parę osób podpowiedziało, parę toczyło bekę

- podsumowałem co naprawiłem i za ile, by komuś się przydało

- bizon się wjebuje i mówi, że drama :dafuq:

Serio idź się puknij metalowym HTC w głowę, bo zaczynasz gwiazdorzyć.

Odnośnik do komentarza

Troche melisy wypij red bo na temat piniążków to dostajesz prawie zawsze szału jak tylko przypomnę tabelkę hehe.

Hjundaj się zepsuł to się zepsuł a tu polecają dodatkowe diagnostyki, brakuje tylko skanu x-ray całej budy. Strach się bać co będzie przy kupnie droższego samochodu, wizyta w niemieckim IPN i analiza teczki pradziadka właściciela dla pewności?

A przy odbiorze nowego auta z salonu to wizyta z dwoma niezależnymi rzeczoznawcami aby potwierdzić, że auto między wyjazdem z fabryki a dojazdem do ASO nie miało przygód i nie jeździło na pełnej kicie po laguna seca.

Odnośnik do komentarza

Reasumując:

- temat jest o usterkach

- napisałem jaką mam usterkę (sic!)

- parę osób podpowiedziało, parę toczyło bekę

- podsumowałem co naprawiłem i za ile, by komuś się przydało

- bizon się wjebuje i mówi, że drama :dafuq:

 

Serio idź się puknij metalowym HTC w głowę, bo zaczynasz gwiazdorzyć.

Panie mądrala z tego co wiem aby reasumować to najpierw trzeba podsumować.

Odnośnik do komentarza

Ja potrafię żartować z siebie, ale są tematy s p e c j a l i s t y c z n e, gdzie chciałbym wymienić się wiedzą, a zazwyczaj jak odświeżę to widzę "napisane przez Milan 1 minute temu". I kurwa całe staranie jak krew w piach xD
Przyłażą forumkowe klalny i będą wyciągać brudy z WKP, tabelki, kalorie, excele, gdy potrzebuję info od speców horny_donald_duck___chat_icon___50x50_by

Parówy.

Balon, "reasumować" znaczy też "streszczać", Po co Ty mnie ten tego, przecież Ciebie mój wpis nie dotyczył.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Po prostu odnoszę wrażenie, że niektórzy poza wkp to sa sztywniejsi niz kaczynski na wawelu i jak pan po finansach i ekonomi cos napisze na temat swojego samochodu zycia to bron boze go zaczep, ujma na honorze.

Ok, już nic ci nie napisze złotówiarzu abys sie nie przekrecil ;)

 

ale ten uśmieszek ala mendrek na końcu to mogłeś oszczędzić

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...