Skocz do zawartości

Awarie, usterki, niedomagania


Gość osiol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czujnik ciśnienia oleju, uszczelka pokrywy zaworów, czujnik biegu wstecznego, przekładnia kierownicza, drążki kierownicze, tuleje wachaczy przednich, pasek klinowy sprężarki klimatyzacji, olej i filtry.

 

Bilans z dzisiejszego przeglądu i mechanika. Do tego jeszcze wycieki z tylnego mostu ale to już nie warto w tym aucie ruszać bo wyniesie więcej niż wartość złomu.

 

I jeszcze mi ktoś znaczek za(pipi)ał.

 

Nie ma to jak stare BMW.

Faktycznie dramat w 20 letnim aucie :)
Odnośnik do komentarza

Silnik uszczelniony, zawieszenie przednie zrobione, magiel wymieniony na regenerowany. I w poniedziałek auto wraca do mechanika. Magiel jakiś z(pipi)any mi zamontowali. Ciężko chodzi i nie odbija. Na rondzie mogę puścić skręconą kierownicę i auto samo je pokona. W(pipi)iłem się strasznie bo 2500zł poszło i miał być spokój. Wiadomo takie rzeczy się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ehh nie działają mi światła stopu w gozak gurwa golfie iv 1.4(:/) 98(:/)r. Jakieś rady co to może być, albo jak naprawić? Żarówki wyglądają na nieprzepalone raczej, dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

 

Myślę, że może bezpiecznik (pipi)noł, sle to by było za proste.

 

No i sprawdziłem i to nie bezpiecznik.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Biją mi nowe tarcze. (pipi) kilka miesięcy mają. Mechanik przy montażu sprawdzał i smarował zaciski ale coś nie tak, bo prawe koło przy 180 się dziś tak zagrzało , że śrub nie szło dotknąć. No i oczywiście ostre bicie od razu. Co miesiąc coś nowego. Jak w PS+. Dobrze że w trakcie tourne po Chorwacji to się nie stało...

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...