Skocz do zawartości

Far Cry: Primal


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie dajmy sie tez poje.bac. Gra ma taki system, ktory potrzebuje mapy. Tylko mozna by to jakos pomyslowo rozwiazac i stylistycznie i technicznie. Mapa na skorze zwierzecia, moze taka ktora trzeba samemu wytwarzac, zeby odkryc nowe tereny. Moze zaznaczanie na mapie celow poprzes stawianie tam czegos" z epoki". Albo szukanie drogi dzieki sokolowi nawigatorowi albo cokolwiek byle nie wpieprzac tam na sile gpsa i nowoczesnej mapy.

Za co im tam placa w Ubi? Bo chyba nie za kreatywnosc :/

Odnośnik do komentarza

No przeciez bez znaczkow target gry, czyli casuale by nie potrafili w to grac i nie kupowali tych gier. Kiedys w grach miales w dialogu gdzie masz isc i albo zapamietales albo nie, teraz masz hudy, abys czasem nie zapomnial kto jest kto, skad, gdzie i po co. Przeciez ubi nie robi gier pod siebie tylko pod was, a wy nawet nie ogarniacie jak gra nie ma napisow PL wiec skad te zdziwienie ?

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

okens, pomysł spoko, chętnie bym coś takiego ograł ale...

wyobraź sobie ile debili by to kupiło a później jaki by był zalew płaczu i dramatu bo gra za trudna, bo nie wie co dalej, bo siedzi jak to zagubione dziecko we mgle i co dalej? ludzie mają problem z najprostszymi zagadkami a co dopiero wymagać od nich planowania czy wytwarzania. gry się robi pod odbiorców a ci są coraz głupsi a więc gry coraz to prostsze.

 

e: no o właśnie Bizon.

Odnośnik do komentarza

To też jest problem z open worldami. Twórcy nie potrafią tworzyć gier open world.

 

Niemniej jakoś Zelda potrafi to zrobić bez znaczków na ekranie. A jest open world.

 

Navi, Fi, Midna, Inne wróżki, duchy pokazujące drogę. Tjaaaa, Zelda potrafi to robić bez znaczników ;)

 

 

okens, pomysł spoko, chętnie bym coś takiego ograł ale...

wyobraź sobie ile debili by to kupiło a później jaki by był zalew płaczu i dramatu bo gra za trudna, bo nie wie co dalej, bo siedzi jak to zagubione dziecko we mgle i co dalej? ludzie mają problem z najprostszymi zagadkami a co dopiero wymagać od nich planowania czy wytwarzania. gry się robi pod odbiorców a ci są coraz głupsi a więc gry coraz to prostsze.

 

e: no o właśnie Bizon.

 

 

 

o to to. Odkąd gry stały się popularnym elementem popkultury, nie ma co oczekiwać, że gry od największych twórców będą wymagające czy broń boże nie pomagające graczu w kryzysowych sytuacjach. Gry od Ubi, Acti, EA można spokojnie porównać do blockbusterów w kinach. 

Edytowane przez Lord Astmer
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Poprzednia część na premiere była dobrze zrobiona, zero problemów technicznych, piękna oprawa, stable fps, tyle że sama gra okazała sie cholernie nudna, przynajmniej dla mnie. Tutaj pewnie będzie tak samo, jak nie grałeś w poprzednie sprawdz i za rok sobie odpuścisz kolejną cześć xd

Odnośnik do komentarza

A ja nie grałem w żadnego Far Cry i akurat ta pozycja ze względu na oryginalna tematykę mnie zaciekawiła. Ciekawe tylko czy będzie fajnie zrobiona czy na odczep się jak to bywa ostatnio.

 

Setting jest ciekawy ale w rzeczywistości to już jest praktycznie to samo. Teraz ogrywam FC4 i Primala wezmę dopiero latem. W sumie to Ubi powinno zaczekać z premierą do jesieni. Co do serii to już zaczynam odczuwać przesyt. FC4 choć ciekawy to jest mega-podobny do FC3 z paroma nowościami. 

Odnośnik do komentarza

Oglądam sobie gameplay z FC Primal i czy wam też to przypomina fanowski mod nakładkę na FC4 ?  Kurczę FC4 mnie już mocno znudził a tego nie tknę dopóki nie usłyszę opinii ludzi z tego forum. W recenzje na metacritic po Fallout 4 już nigdy nie uwierzę :)

Odnośnik do komentarza

Nigdy w żadnego Fac Cry nie grałem a teraz jak patrzę na trailer i zdjęcia to mam ochotę kupić na premierę.

 

Ale sprawdzam ceny i jak widzę 249 zł za podstawkę i 289 za limitke ze steelbookiem to wysuwa mi się środkowy palec a piniądze w portfelu chowają się głębiej.  

 

Na pewno zagram ale za max 120 zł. 

Odnośnik do komentarza

 

A ja nie grałem w żadnego Far Cry i akurat ta pozycja ze względu na oryginalna tematykę mnie zaciekawiła. Ciekawe tylko czy będzie fajnie zrobiona czy na odczep się jak to bywa ostatnio.

 

 

Setting jest ciekawy ale w rzeczywistości to już jest praktycznie to samo. Teraz ogrywam FC4 i Primala wezmę dopiero latem. W sumie to Ubi powinno zaczekać z premierą do jesieni. Co do serii to już zaczynam odczuwać przesyt. FC4 choć ciekawy to jest mega-podobny do FC3 z paroma nowościami.

Do jakiej jesieni? To już jak coś to do wiosny ;). Ja FC4 skończyłem niedługo po premierze więc już lekką tęsknotę mam i wezmę przy premierze. Wszystkie Far Cry oprócz dwójki mi się podobały (3,4 platyny) więc i Primal daje duży kredyt zaufania, setting bardzo mi się podoba.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...