Skocz do zawartości

Far Cry: Primal


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

nowe, pełnoprawne blood dragon :wub: wciskałbym banknoty do napędu. primal nie jest takie zły. miła odmiana od pif pafów, chętnie porzucam dzidą. dupy nie urywa ale jak stanieje to będzie dobry czasoumilacz. wiadomo, ubi, ale mi tam taka forma gry odpowiada. z 3 i 4 dobrze się bawiłem. niby kalki itd ale fajnie się popierdzielało po tamtych terenach a samo zbieractwo w pip ciekawsze niż w AC.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja tu widzę mało gempleju i mało urozmaiconego, bo:

- wzywamu zwiera/zwiery i one za nas odwalają połowę/większość roboty

- rzucamy nożem lub dzidą (co na jeden skutek wychodzi bo zapewne będzie się to różnić tylko animacją + ew. zasięgiem)

- strzelamy z łuku

- skradanka wokół obozu i ciche zabójstwa

i wsio rzeczywistego gempleju = 5 razy mniej możliwości niż w FC 3/4.

Odnośnik do komentarza

niby tak ale czego oczekiwać po prehistorii? robienia granatów z gówna słonia i krzesiwa? wiadomo że możliwości ograniczone w stosunku do innych części z racji charakterystyki gry ale najwięcej ograniczeń powoduje wyobraźnia gracza :P

Może w takim razie postawić inny cel w tej grze niż powielać schemat z poprzedniczek ?

Odnośnik do komentarza

Wiesz co Colin może nie tyle od Ubi co od fanów ich gier, żeby się ogarneli.

Tak tylko głośno rzygam, wiem że takie marudzenie było dobre pare lat temu, a teraz nawet nikt sie nie przejmie powielaniem schematów od natłoku tego samego co roku.

Odnośnik do komentarza

czego ty od ubi oczekujesz :dunno:

oczekuje zeby jakis proacownik w koncu sie ocknal i zdetonowal bombe w glownym budynku tej obsr.anej firmy

 

zastanawiajace jest to ze w tej branzy, ktora lubi "nagradzac" jakimis tytulami tworcow lub ich gry, nie powstal jeszcze odpowiednik Zlotych Malin. statuetka bylaby zrobiona z (pipi), inspirowana logiem ubisoftu.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Nowy gameplay wygląda zaskakująco fajnie. Poczułem ulgę widząc, że nie pozbyli się wskaźnika latającego po całym ekranie, który wskazuje nam punkt, dokąd mamy iść. Właśnie takie wyrywanie z immersji ratuje mnie przed totalnym wciągnięciem się w ten niebezpieczny i realistyczny świat. 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Oho Ubi nie zawiodlo, jakis pismak mowil, ze gral i wszystko fajnie wyglada ale to oczywiscie"kopiuj-wklej" Far Cry. Juz tam niby cos chcieli przy Primalu eksperymantowac ale BARDZO niesmialo. Wiec nawet mape zostawili ala FC4... w erze brazu. No ale pomijajac ten skromny fakt to gra sie fajnie, jak to w Far Crya jedynke, dwojke, trojke, czworke...

 

 

PS. Yeah przesunalem Primala na pierwsza strone w "Ogolne". Fejm mi znowu skoczy

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Nowy gameplay wygląda zaskakująco fajnie. Poczułem ulgę widząc, że nie pozbyli się wskaźnika latającego po całym ekranie, który wskazuje nam punkt, dokąd mamy iść. Właśnie takie wyrywanie z immersji ratuje mnie przed totalnym wciągnięciem się w ten niebezpieczny i realistyczny świat. 

W Far Cry 4 można wyłączyć wszystkie wskaźniki. Łącznie z tym żółtym wskazującym drogę, Panie Kolego ;)

Odnośnik do komentarza

 

Nowy gameplay wygląda zaskakująco fajnie. Poczułem ulgę widząc, że nie pozbyli się wskaźnika latającego po całym ekranie, który wskazuje nam punkt, dokąd mamy iść. Właśnie takie wyrywanie z immersji ratuje mnie przed totalnym wciągnięciem się w ten niebezpieczny i realistyczny świat. 

W Far Cry 4 można wyłączyć wszystkie wskaźniki. Łącznie z tym żółtym wskazującym drogę, Panie Kolego ;)

 

 

Wiem. Ale te gry są dizajnowane z myślą o znaczkach itd. Bez nich człowiek się gubi. 

 

Te wszystkie objective, znaczki, wskaźniczki są niczym bandaż do źle zaprojektowanej gry, by jakoś to się kupy trzymało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...