Skocz do zawartości

Far Cry: Primal


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

wiekszosc osob nie ma pojecia o prehistorii i jedyny ich kontakt z dinozaurami to pierwsze dwa numery Dinozaurow z kiosku jak byly w promo cenie oraz utkniecie w polowie Dino Crisis na psx z powodu poziomu trudnosci

 

wiec dobrze dla ubi, moga wciskac bez obaw wszelkie glupoty do settingu a i tak wszyscy to lykna nawet jak dadza łuk z drewnianym kolimatorem a zamiast laserowej kropki bedzie celownik z pajeczyny w drewnianym kolku

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dziwne ze nie zaprezentowali jeszcze siedmiu platynch dlc day one, kolekcjonerskich figurek mamutów,  dodatkowych łuków za opłatą, funkcji pieczenia zwierzyny i rysowania po skałach w specjalnej platnej aplikacji na androidzie i łatwych bab, które można rukać jak się kupi gre w pierwszy dzień i się jest z kanady, 
tak jak to ubi zwykle robi.

 

 

dobrze ze chociaż okladke mają.

 

ale sam  pomysł zayebisty. 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

ciekawe tylko jak to rozbudują pod kątem kontentu, bo łuki i polowania już były i stanowiły dodatek, tło do całości.

zdobywanie wrobich obozów i zabicie głównego zdrowo poyebanego złego, który jest szefem jakiegoś przerażającego kultu będzie bankowo

i ciekawe co z językiem, jesli bedzie orginalny tj "tamtejszy" i bedziemy mieli do dyspozycji tylko napisy jak w apocalypto, to będzie calkiem klimatycznie jak dla mnie

 

motyw zemsty za zabicie wioski, baby i świniaka rowniez inculded.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza reakcja - poyebało ich.

 

Ale teraz jak o tym myślę, to jednak pomysł jest nietuzinkowy i ambitny. Muszą wywalić typowe dla serii pojazdy i broń palną, a przy tym zapewnić interesujący gameplay. Nie wiem w jakim to pójdzie kierunku, czy trailer sugerujący walki ze zwierzakami nie oznacza przykładowo licznych QTE. Ciekaw też jestem jak ułatwią poruszanie się po świecie gry, o ile w ogóle jakoś to zrobią.

 

W każdym razie Ubi należą się gratulacje za ten pomysł, bo projekt wymagał na pewno dużo więcej przekonywania szefostwa i jest bardziej ryzykowny niż kolejne pifpafy w egzotycznych zakątkach.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...