Skocz do zawartości

Far Cry: Primal


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa tam, zrzędzenie. Może i UBIgry są wszystkie bite od jednej sztancy, ale nie dzięki zróżnicowanym czasom czy miejscom osadzenia akcji, jakoś ciągle mnie bawią. Co prawda pomiędzy trzeba robić sobie jakąś dłuższą przerwę, bo jak w jednej synchronizujesz mapę z Animusem, w drugiej odbijasz wieżę Pagana, a w trzeciej hakujesz wieżę CToSu, to faktycznie może się przejeść, ale serwowane w odpowiednich dawkach i w odpowiednich odstępach czasowych potrafią dostarczyć sporo zabawy. Niezbyt ambitnej, ale takiej, żeby się zrelaksować przed czymś bardziej wymagającym np.

 

Primal poczeka na swoją kolej, bo na półce zalegają jeszcze Watch_Dogs, Assassin's Creed Rogue (oraz Liberation HD w formie cyfrowej), Far Cry 4, a także AC Unity wypadałoby kiedyś zacząć, więc UBIgier mam całą masę, ale jak już się z nimi uporam to chętnie sprawdzę, na co jeszcze, oprócz mamutów i szablozębnych tygrysów, będzie można zapolować. :)

Odnośnik do komentarza

Aaaa tam, zrzędzenie. Może i UBIgry są wszystkie bite od jednej sztancy, ale nie dzięki zróżnicowanym czasom czy miejscom osadzenia akcji, jakoś ciągle mnie bawią. Co prawda pomiędzy trzeba robić sobie jakąś dłuższą przerwę, bo jak w jednej synchronizujesz mapę z Animusem, w drugiej odbijasz wieżę Pagana, a w trzeciej hakujesz wieżę CToSu, to faktycznie może się przejeść, ale serwowane w odpowiednich dawkach i w odpowiednich odstępach czasowych potrafią dostarczyć sporo zabawy. Niezbyt ambitnej, ale takiej, żeby się zrelaksować przed czymś bardziej wymagającym np.

 

Primal poczeka na swoją kolej, bo na półce zalegają jeszcze Watch_Dogs, Assassin's Creed Rogue (oraz Liberation HD w formie cyfrowej), Far Cry 4, a także AC Unity wypadałoby kiedyś zacząć, więc UBIgier mam całą masę, ale jak już się z nimi uporam to chętnie sprawdzę, na co jeszcze, oprócz mamutów i szablozębnych tygrysów, będzie można zapolować. :)

 

 

:whyyy:

 

nie szkoda ci czasu na takie kupsztale?

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

 

:whyyy:

 

nie szkoda ci czasu na takie kupsztale?

 

Nie, bo to nie są "kupsztale" tylko fajne gry. Tak, tak, wiem, tutaj sami ambitni gracze siedzą, "ELYTA" i ogólnie koneserzy elektronicznej rozrywki, więc jestem najwyraźniej prostym "Januszem", który wspiera "raka branży" (choć niekoniecznie, bo żadnego z tych tytułów nie kupiłem w folii).

Rzuć mi ze cztery tytuły gier na PS3, które według Ciebie są fajne i warte ogrania, a ja ocenię czy warto z Tobą polemizować :)

W każdym razie mam świadomość, że te gry są do siebie bliźniaczo podobne, ale napisałem już, że mimo wszystko dają mi frajdę, tyle tylko, że trzeba je sobie odpowiednio dawkować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie pokazali jeszcze żadnego czystego gameplayu więc nie ma co z góry hejtować. Z FC4 od samego początku było wiadome, że to DLC do 3. Tutaj może będzie coś nowszego - choćby ta rozbudowa plemienia to już jest jakaś nowość w serii. 

 

Ubi przynajmniej coś robi z tą marką bo dwie pierwsze części dla mnie były takie sobie. Nawet jedynka. Poza grafiką niczym mnie ta gierka wtedy nie porwała. Tak samo jak Crysisy. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nigdy nie grałem w zadna gre z serii, chociaż podobno są niezłe. Tutaj mnie ciekawi ta cała prehistoryczna otoczka i kupie gre od ubi ;/

 

Niezła , a nawet swietna to jest tylko FC3. Reszte zaorać.

 

Nie no ale klimat w trailerze to jest. Mi sie podoba, i mysle ze bedzie dobrze. Co z tego ze mechanika podobna , przeciez cała otoczka i klimat robia gre. A tego tutaj nie brakuje, Kiedys tez czekałem mocno na podobna gierke nazywała sie BC costam. Ale nie wyszła. Teraz jest okazja pobawic sie w takie tematy. Ja tam czekam. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...