Skocz do zawartości

Mały bukmacher...;p


Alec

Rekomendowane odpowiedzi

Spurs zawsze dostają wpiernicz od silnieszych ekip. I zazwyczaj szybko tracą gola. Kurs na sam Liverpool nic specjalnego, ale może połowa/koniec spotkania? Kurs 1,90. Druga ciekawsza możliwość to over 3,5. Powinno wpaść (wszyscy uważają 3 gole w tym meczu za pewnik... to tylko jednego brakuje), kurs ponad 2.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ja zauważyłem, że najłatwiej wtopić u buka kasę przy wszelakich overach i kwestiach liczby bramek. Mi ostatnio AZ nie potrafił nawet jednej strzelić, a wszyscy twierdzili że w meczu z Ajaxem to będzie normalnie z kilka (a tu Ajax ledwie 0-1 wygrał). Ja już się na te bramki nie nabieram, niby wszystko wskazuje na małą ilość - to jakiś gość się przełamie i wlepi hat tricka. Że dużo goli, to faworyci strzelą jedną, paru graczy uzna że im się już nie chce i będą ciułać do końca meczu...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym prędzej stawiał under. Oba zespoły zdecydowanie lepiej się czują z zadaniem "nie puść gola" niż "strzel".

 

 

Trudno powiedzieć, jak wypadną obie ekipy w pierwszym od dawna starciu z tak silnym rywalem. Ale kurs ponad 2 na PSG jest zaskakująco fajny. Prędzej bym stawiał under 1,5 na kursie prawie 3, ale różnie może być.

 

 

W Madrycie oczywiście stawiałbym X2, kurs ponad 3. Inne nie wydają się warte wypłaty.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiejsze stawianie:

 

Francja-Honduras -1 (2,00)

Benzema strzeli (1,90)

Argentyna-Bośnia obie strzelą (1,80)

Argentyna-Bośnia X2 (3,20)

Dżeko strzeli (3,50)

Dwustronny: Iran-Nigeria 1 (2,45)

Ghana-USA ponad 2 gole (2,10)

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Taka opcja jest również od dawna możliwa w Unibet. Nazywa się Ca$h-In i w tym buku działa ona zdecydowanie lepiej (w bet365 tylko oni sami wiedzą dlaczego raz jest możliwość sprzedania zakładu, a innym razem nie). Tak czy inaczej bet365 zdaje się być najlepszą opcją (ogromna liczba zdarzeń do grania na żywo, dodatkowo dużo z nich z opcją przekazu video na żywo, praktycznie najlepsze kursy i przede wszystkim duża ilość kombinacji dotyczących jednego spotkania) i również skłaniam się do polecenia tego buka.

 

P.S. Najlepsze obecnie promo dla nowych osób - betclic. Wpłacasz 200 i nawet gdy kupon nie zostanie trafiony, pieniądze można wypłacić natychmiast - bez wymaganego obrotu jak ma to miejsce u innych buków. Lepszej oferty na start nie ma nigdzie indziej.

Edytowane przez escobarek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

ja od jakiegos czasu gram same single plaska stawka po kursach wiekszych od 2.00 i jestem juz sporo na plusie. chociaz taka metoda dawania 2-3 faworytow po smiesznym kursie i granie za wyzsza niz zazwyczaj stawke tez brzmi niezle i chyba sprobuje w najblizszym czasie.

 

@butt, stres w meczu romy do 75minuty pewnie byl, nie? :D

Odnośnik do komentarza

jak juve dociagnie wygrana to siadzie mi 90zl za kupon za ktory dalem 5zl, ostatnio mam swietna passe do malych wygranych 50-100zl przy stawkach 5-10zl ale boje sie grac za wieksze kwoty - w czasach pierwszej pracy czesto jechalem na stawkach 50-150zl i suma sumarum na minusie na tym wyszedlem i postanowilem juz nigdy nie grac podobnie - niestety jak wiekszy pieniadz w grze za bardzo zaczynam analizowac, rozmyslac, cyganskie modly odmawiac nad kuponem i po prostu zatracam cala spontanicznosc i fart kiedy obstawiam za niskie :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...