Skocz do zawartości

Mały bukmacher...;p


Alec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

a ja się wczoraj wkur.wiłem, bo oglądałem Aston Villę z Chelsea i po czerwonej kartce pomyślałem "dobra, postawie 3 dychy na Villę" i w kur.wę je.bany bet365 coś mi nie chciał kart przyjąć. akurat wczoraj. pewnie potem bym postawił wygrane 140 zł na arsenal i liverpool i umysł bogacza by się dorobił

 

ehh

Odnośnik do komentarza

Już myślałem, że jestem na zerze, ale przypomniało mi się, że postawiłem jeszcze oprócz ośmiu jedynek w pierwszych meczach LM także osiem jedynek na awans. Kurs 4,77. Kurde, a już zapomniałem, że United może awansować jednak! Gramy dalej.

 

 

Awanse z ćwierćfinału: Bayern, Dortmund, Atletico, PSG. Kurs: 28,15.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

ja z zasady nie obstawiam przegranej mojej kochanej druzyny ale jakbym nie kibicowal United to bym raczej bez wahania dał czystą 2 - dosc mam czekania az ta druzyna wystartuje i zacznie ogrywac zespolu z topu - za moyesa to sie nie stanie, zreszta juz nawet olympiacos czyli sredniak europejski jakby lepiej celowal w rewanzu by ich bez popity wyeliminowal

Odnośnik do komentarza

Obecna dyspozycja United? Z ostatnich 5 meczów wygrali 4, bramki w nich: 10-0. Z Liverpoolem mieli trochę pecha. Nie mówię, że byli lepsi, ale innym razem mogli tych goli nie potracić. Okej, ja też bym prędzej stawiał na City, kurs na nich jest dobry, ale taki cienias z United nie jest. Złapali trochę wiatru w żagle chyba, no i kibice są chyba w lepszych nastrojach niż kiedykolwiek w tym sezonie, w sam raz na derby na Old Trafford.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Obecna dyspozycja United? Z ostatnich 5 meczów wygrali 4, bramki w nich: 10-0. Z Liverpoolem mieli trochę pecha. Nie mówię, że byli lepsi, ale innym razem mogli tych goli nie potracić. Okej, ja też bym prędzej stawiał na City, kurs na nich jest dobry, ale taki cienias z United nie jest. Złapali trochę wiatru w żagle chyba, no i kibice są chyba w lepszych nastrojach niż kiedykolwiek w tym sezonie, w sam raz na derby na Old Trafford.

jak ty liczysz ostatnie 5 meczy?

po drodze bylo olypiacos jescze i porazka 0-2, potem jedno zwyciestwo,kleska z liverpoolem i teraz szalona passa dwoch wygranych 

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ech, tym razem Borussia mi popsuła kupon. Widziałem mecz. Grali tak bardzo słabo, że przez chwilę myślałem że to jakaś liga arabska. Znowu moja niewiedza nt. meczów dała się we znaki, gdyż Shalke będzie gryzło trawę i grało na remis, byleby nie przegrać ze znienawidzoną Borussią.

 

A taki fajny kupon, MC na propsie, Bayern na propsie, nawet Cowdenbeath wchodzi w szkockiej... :(

Odnośnik do komentarza

No cóż, Milan jest słaby. Efekt nowej miotły wystarczył tylko na przegraną w dobrym stylu w LM. Zdecydowanie Viola jest faworytem. Kurs na Sevillę też porządny, nigdy nie wiadomo czy Real ich nie wciśnie w ziemię, ale jeśli kiedyś ma stracić punkty to teraz, na wyjeździe z Realem tuż za czołówką bez Di Marii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...