Skocz do zawartości

Mały bukmacher...;p


Alec

Rekomendowane odpowiedzi

 

Skoro pokonali bardzo mocne City, to myśle że z Sociedadem nię bedzie problemu, walka o mistrza trwa łeb w łeb i na pomyłke Barca pozwolić sobie nie może :)

 

 

Na zasadzie "oni pokonali X" można znaleźć pewniaka w każdym meczu, najczęściej z obu stron. Ostatnie starcia tych ekip były wyrównane, Sociedad u siebie jest generalnie mocną ekipą. Oczywiście Barsa jest faworytem i ogólnie bym stawiał, że wygra, ale za ten kurs, nic specjalnego.

 

 

 

No było słuchać ogqozo co mówił o Sociedad, to nie.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Masakra z tyymi bukami, ciagle wtapiam i wtapiam, koncowka kasy na koncie i mysl "ostatnia kasa i juz koniec z bukami" i siada z dupy taki kupon:

Hannover 96 - Bayern Monachium (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2   1.40 1x1transparent.gif 23.02.14 17:30 (0:2) 0:4

Juventus Turyn - FC Turyn (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 1               2.10 1x1transparent.gif 23.02.14 18:30 (1:0) 1:0

FC Valencia - Granada CF (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2                1.70 1x1transparent.gif 23.02.14 19:00 (0:0) 2:1

OSC Lille - Olympique Lyon (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 1               1.70 1x1transparent.gif 23.02.14 21:00 (0:0) 0:0

 

I za postawiona ostatnia dyszke mam zas 85 zetka. Pewnie dla niektorych dupy nie urywa, ale mi tam humor sie poprawil ;P

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Odpłakawszy 1900, moje typki na weekend:

 

Ajaccio-Lille 2 (1,75)

Cracovia-Śląsk 2 (2,70)

Stoke-Arsenal 2 (1,65)

Dortmund & Bayern (1,49)

 

Troche podpialem sie pod 2 pierwsze mecze i reszte zmodyfikowalem:

 

AC Ajaccio - OSC Lille (Typ)             2           1.75 1x1transparent.gif       (2:2) 2:3

Southampton FC - Liverpool FC (under/over 2.5)          2            1.65 1x1transparent.gif          (0:1) 0:3

Bayern Monachium - FC Schalke 04 (under/over 2.5)   2              1.30               (4:0) 5:1

KS Cracovia - WKS Slask Wroclaw (Typ)                   2              2.70 1x1transparent.gif               (0:1) 0:1

 

kurs 10.14

wrzucone 10 wiec 100 do grania dalej, nie pamietam takiej passy.

 

Ultra fuksiarski liverpool poprawil wczoraj humor

 

                                                       
Odnośnik do komentarza

Jako, że wtopiłem dzisiaj kilka dych m.in. na Realu to postanowiłem dać 50zł na:

 

FC Barcelona - UD Almeria (Typ) 1

Paris Saint Germain - Olympique Marseille (Typ) 1
AC Milan - Juventus Turyn (Typ) 2
Vitoria Guimaraes - FC Porto (Typ) 2
 

Kurs 3.97

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Juve w ostatnich meczach wyjazdowych traciło punkty, a Milan po przyjściu Taarabta dostał wiatr w żagle. Dla mnie bez pewności. Fiorentina zmęczona ligą europejską jest daleka od niezawodności, kurs jak dla mnie w sam raz. PSG niski kurs, Marsylia w dobrej formie, jak dla mnie nie warto.

Odnośnik do komentarza

Łatwo sobie wyobrazić remis, jeśli gospodarze muszą tylko wybronić prowadzenie. Ledwo co były reprezentacje, idealny moment na wystawienie rzadziej używanych graczy... Kurs na cztery jedynki poniżej 4, nic specjalnego... ale pewnie i tak wejdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...