Skocz do zawartości

Mały bukmacher...;p


Alec

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj weszły mi pięknie wszystkie sobotnie 8 meczyków Premierleague w tym dwa remisy do przerwy Liverpool - Everton i Arsenal - Tottenham . Z 5 zł zrobiło się 170 :) Gram tylko Anglię 5 zł na kolejkę dla zabawy . Wystarczy że raz czy dwa razy wygram i cały sezon na zero ;)

Odnośnik do komentarza

za mlodu anglia to byl pewniak do obstawiania bo liczyl sie united, liverpool i arsenal i potem 30 pikt roznicy :P

 

jak w podstawowce odbstawialem to wiele moich kuponow to byly jedne i te same typy - united, liverpool, arsenal, celtic, rangers i np barcelona i real :D :D - nawet nawet wchodzilo :P

 

stawianie np. 6 "pewniaków" to lipa, każdy ma kurs typu 1,20 i zazwyczaj jeden da dupy. Już wolę dać 1 mecz z kursem 2.0 niż 5x 1,20 :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ciężko coś powiedzieć. Kilka dni temu kursy na Chelsea były wyższe, ale jak przedwczoraj Jose powiedział, że Costa ma jednak szansę zagrać, to pospadały.

 

Mourinho 2 razy w tym roku powiedział, że Costa ma jednak szansę zagrać. Raz strzelił gola, a drugi raz hattricka. A teraz miałby do czynienia z "obroną" Manchesteru, także ten. W tamtym sezonie Jose pierwszy mecz zagrał bardzo zachowawczo, jakby bał się United. Potem po kilku następnych meczach Moyesa jakoś tak to się rozluźniło i drugi mecz to był kontrolowany wpier,dol.

 

Ja bym jednak stawiał na czystą dwójkę.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

u niektorych bukmacherow mozna miec pierwszy zaklad za darmo. w expekt jest on do 222zl, w betclic do 200zl, a w williamhill do 25€/£. jak to dziala? w pierwszych dwoch wystarczy wplacic 222/200zl puscic zaklad z trzema mozliwymi wynikami (np. mecz pilki noznej) po kursie minimalnym 1.50 i czekac na rozstrzygniecie. jak wejdzie to mozemy wyplacic calosc od razu, bez zadnego obracania, jak nie wejdzie to nie ma problemu i caly depozyt mozna wyplacic blyskawicznie. 

 

w przypadku williamhill jest troche inaczej, bo tam freebet jest do 25€/£, czyli jak wplacimy przykladowo 15€ to dostajemy darmowy zaklad na 15€. i jest ta sama zasada co u poprzednich bukmacherow - nie ma zadnego obracania bonusem itp.

Odnośnik do komentarza

beka?

 

http://www.biztok.pl/gospodarka/jest-pierwszy-skazany-za-gre-u-internetowych-bukmacherow-prawo-zaczelo-dzialac_a18845

 

w ogóle jak to jest bo daaawno już nie grałem, coś się rzeczywiście w tej kwestii zmieniło? Jakbym chciał pograć na bet365 albo BAH to mogę bez jakiś zmartwień przelać tam hajs prosto z konta bankowego? czy lepiej się bawić w skrilla czy coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No Genua nie przegrała meczu od września, więc Roma za łatwo nie ma. Dodatkowo mają za sobą w środku tygodnia męczący fizycznie i psychicznie mecz w LM. Jakieś 0-0 mnie nie zdziwi. Stawiać przeciwko Villarrealowi tuż po wygranej 4-0 z Sociedad to też typ chyba mniej pewny, niż się wydaje.

 

 

(w trakcie meczu)

 

 

Perin wyleciał, no to trochę ułatwia sprawę xd.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...