Jump to content

Outlast II


Guest _Be_

Recommended Posts

 • 2 months later...
 • 2 months later...
 • 3 months later...
 • 2 weeks later...
 • 1 month later...

Demko wskoczyło również na Steama. Niedługo spróbuję pograć i coś powiedzieć. :)

edit: Przejście zajęło mi jakieś 20 minut. Mamy tu Outlasta z całym dobrodziejstwem inwentarza, nieco podrasowaną grafiką i mniej korytarzowymi miejscówkami. Znowu paranoicznie rozglądamy się przez przez kamerkę, zbieramy baterie i notatki oraz oczywiście uciekamy. Próbka dość dobrze zaostrza apetyt, czyli rola dema została tu spełniona. Klimat daje radę - czekam na więcej.  :thumbsup:

Edited by Frantik
Link to comment

Mnie akurat te jump scary przestraszyly dosyć mocno, ale fakt, ze to najbardziej prymitywna forma straszenia i mało w tym polotu. Jeśli chodzi o klimat to zapowiada się, ze będzie mocno poj.ebany i czuje, ze tez kontrowersyjny, przynajmniej tak wynika z dema. Motyw z polem kukurydzy i nurkowaniem w tych zbiornikiach calkiem fajny, nawet trochę bladzilem uciekając.

Jest taki moment, gdzie widać pewien stos i co według Was to bylo

zwęglone lalki czy noworodki?

 

Link to comment

Słabizna, gra robiona pod pewdiepajów i innych pajaców, żeby mogli drzeć się do mikrofonu. Oczywiście oklepanych motywów jumpscenek i tanich sensacji typu zwęglone ciała płonące krzyże zabraknąć nie może. Gdzie tylko w tym jakaś substancja, kontekst? Taki growy odpowiednik ,,Tropicieli Mogił'' czyli nawalić możliwie najwięcej popularnych motywów w horrorach, podlać sosem z wyskakującego na ekran g*wna i voila, gawiedź ma prostą rozrywkę. Pluję na ten szajs, lepiej odpalić po raz n-ty któregoś Silenta/ Fatal Frame'a.

Link to comment
 • 2 weeks later...
 • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.