Skocz do zawartości

Kingdom Hearts 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety niektóre światy są źle zrobione - po prostu nudne i nieciekawe. Takie toy story czy świat z zaplątanych to jedne z wyjątków. Nie wiem co zajęło im tyle czasu bo gra nie wygląda jakby potrzebowała tyle lat w produkcji. Ciekawe czy z ff VII będzie podobnie.  :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Jak bardzo Nomura poleciał z fabułą w 3? Wczoraj obejrzałem cutscenki z DDD, bo jakoś na 3ds nie dałem rady już w to grać i facet poyebał tu wszystko. Nie pamiętam po latach kto kim jest :pechowiec:. Kilka Xehanortów, Xemnas, Ansem, Ansem the wise.... AAAAA KU>RWA MOJA GŁOWA

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Bida z nedza jest, do DDD trzymalo sie to jako tako kupy i z przymrozeniem oka dalo sie te fabule sledzic z przyjemnoscia. DDD wprowadzilo podroze w czasie i sie wszystko wywalio na ryj. KH3 kontynuuje ten trend niestety, probowali to jakos sensownie wszystko zwiazac ze soba, ale wyszlo totalnie slabo, cala fabula to w zasadzie fanservice najnizszych lotow. Jest pod koniec jeden kozacki moment, jak sie zna union X itd z telefonow, ale poza tym to jedno wielkie meh.

Za bardzo to zagmatwal, zeby zrobic satysfakcjonujace zakonczenie. Na szczescie mamy to juz za soba, fundamenty pod kolejna sage sa wylozone, wiec moze nastepna czesc bedzie lepsza.

Odnośnik do komentarza

Przemęczyłem wszystkie części na PS4 włącznie z "filmami" ale przy trójce poległem i do dzisiaj nie skończyłem :/

Do pewnego momentu bawiłem się dobrze i uważałem tą serie za świetną ale ta cała kolekcja skutecznie mi wszystko obrzydziła.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

Przemęczyłem wszystkie części na PS4 włącznie z "filmami" ale przy trójce poległem i do dzisiaj nie skończyłem :/

Do pewnego momentu bawiłem się dobrze i uważałem tą serie za świetną ale ta cała kolekcja skutecznie mi wszystko obrzydziła.

O ile I była niezła, II wspaniała i jak dla mnie najlepsza w serii, tak III również mnie juz trochę zmęczyła. Skończyć skończyłem, ale spodziewałem się chyba zbyt wiele.

Poziom zakręcenia fabuły w tej serii jest wyjątkowo ciężki i chyba nawet ultra fani nie wiedzą do końca, o co tu się rozchodzi. Nomura to już na pewno nie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem wczoraj, ale nie lizałem bardzo dokładnie ścian i nie mam platyny, więc pewnie moje zdanie się nie liczy, ale i tak muszę coś skrobnąć.

 

Ta gra to niesamowity zawód - od gameplayu, aż po fabułę, którą idealnie podsumowuje ostatnie zdanie w filmiku z DLC

Cytat

None of this... makes sense to me.

Światy w większości są jakieś puste i brzydkie, fabuła to rehash filmów i to w bardzo wielkim skrócie (Piraci :dynia:, ale g.ówno). Dialogi i to ciągłe gadanie o sercach to cringe na maksa. Czy w każdej części tak pier.dolili bez sensu czy po prostu będąc młodszym przymykałem na to oko? W pewnym momencie przestałem sobie układać w głowie chronologiczność wydarzen i skutki podejmowanych akcji, bo fikołki Nomury mnie już męczyły. Jeszcze po skończeniu podstawki to się jakoś trzymało (ok, było bez sensu), to jak obejrzałem na YT filmiki z DLC to tylko potrząsnąłem głową. BTW. square niezle wyruchało tych, którzy wydali $30 na to DLC. Ostatni dungeon z filmikami wklejonymi pomiędzy stare filmiki xDDD.

 

Ale... ten squrwesyn Nomura i tak mnie nahajpował na 4 ostatnim filmikiem z DLC i słowami, które rozpoczęły KH1

Cytat

I've been having these weird thoughts lately

like is any of this for real or not?

Widać też, że ma ogromny ból doopska o FF versus 13. Miałem nadzieję na porzucenie Sory i zaczęcie nowej historii, z nowymi postaciami, ale nie zapowiada się na to. Nomura zepsuł wszystko podróżami w czasie.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...