Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

12 hours ago, Mike said:

Z tego wniosek, że łatwiej emulować x86 na PowerPc, niż w drugą stronę.

Jest raczej na odwrót, nowoczesne procesory x86 są znacznie bardziej skomplikowane niż PPC, zresztą pierwszy xbox do tej pory nie doczekał się dobrego emulatora.

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Bzduras napisał:

Jak miałeś grę kupioną/z Golda to możesz pobierać do woli, ale jak ktoś nigdy nie miał to nie kupi. Tak samo jak FH2 i FH3

Rozumiem tylko to be sensu jest że wcześniej kupioną mogę ściągnąć a Wredny nie może normalnie jej kupić. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lpcl napisał:

Rozumiem tylko to be sensu jest że wcześniej kupioną mogę ściągnąć a Wredny nie może normalnie jej kupić. 

Nowy użytkownik nie kupi bo licencje wygasły, ale jak tobie się udało kupić jak było na storze to możesz z tego korzystać bo trochę sztryms by był jakby ci po czterech latach zabrali dostęp bo licencje wygasły i zabijałoby to sens cyfrowej dystrybucji. Było by tak jak z tym mitycznym wyłączeniem serwerów i stratą gierek.

 

Wredny może normalnie ją kupić tylko że używkę na płycie, no i lipa taka że gry na X360 były na płytach DVD, a te się potrafiły mocno rysować i można trafić na taką po "odnawianiu" niekoniecznie w pełni sprawną

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, iluck85 napisał:

Jest legalnie na naszym storze Ninja Gaiden Black.

Kiedyś kupiłem na zagranicznym storze, bo u nas nie bylo. 50zł nie majątek.  

Bardzo serdecznie polecam wszystkim tym, którzy jeszcze w nią nie grali. Jeśli istnieje choć jedna gra która jest ponadczasowa i dalece wyprzedziła swoje czasy to jest to z całą pewnością NGB. To wprost niewiarygodne! Gra ma 15 lat, a jeszcze dzisiaj szczena z głuchym łoskotem ląduje na podłodze jak się ją ogląda w akcji. Już na KoX-ie gra wyglądała i ruszała się obłędnie, a na SeX-ie to już w ogóle musi być kosmos:obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Graficznie wstydu nie ma :) Betonu jak przy np Shnemue też nie ma. 

Techniczne granie nadal tip top. Brakuję mi wersji z Vity- były osiągnięcia. Jedyna gra w której bym dzisiaj wbił calaka, bo już dawno to olałem.

Jest też 2, ale to mi kompletnie nie podeszło. Jest jeszcze 3 w tej wersji ulepszonej- razer? razor? Ale to przeszedłem na pałę za tytuł tylko. 

 

 

Szkoda serii...

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Figuś napisał:

Nowy użytkownik nie kupi bo licencje wygasły, ale jak tobie się udało kupić jak było na storze to możesz z tego korzystać bo trochę sztryms by był jakby ci po czterech latach zabrali dostęp bo licencje wygasły i zabijałoby to sens cyfrowej dystrybucji. Było by tak jak z tym mitycznym wyłączeniem serwerów i stratą gierek.

 

Wredny może normalnie ją kupić tylko że używkę na płycie, no i lipa taka że gry na X360 były na płytach DVD, a te się potrafiły mocno rysować i można trafić na taką po "odnawianiu" niekoniecznie w pełni sprawną

testowałem na bardzo porysowanym sc blacklist i table tennis (to drugie było jak papierem ściernym). Własnie to jest plus bc. Płyta tylko potwierdza i może być porysowana bo wszystkie dane ściąga się z neta. Nie istnieje sytuacja jak na 360 że instalacja się nie powiodła z powodu braku możliwości odczytu danych ;) 

Odnośnik do komentarza

NIe wiem czy to dobry temat ale lepszego nie znalazłem. Na węgierskim MS Store jest spora promka. Chciałem jeden tytul z x360 kupić. Ale nie chce podawać danych z karty do dokonania zakupu bo się troche cykam. Inna sprawa że nie mam np. Revoluta którego bym pewnie bez bólu podał. I teraz pytanie:

 

Czy może mi ktoś zakupić gre na MS Store płacąc swoim revolutem i nastepnie tą gre jakoś mi przekazać? Kod? Czy to od razu do konta kupującego się przypisze i nie ma kodów do realizacji jak się na MS Store kupuje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...