Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

gdy tylko nie mam neta to nie działają gry ani ani z pass ani Acces

No raczej, skoro muszą sobie zweryfikować ważność licencji na serwerach :usmiech: Inaczej trail na passa, zasysanie gierek na zewnętrzne HDD i cyk konsola offlajn do końca świata byłoby grane przez 3/4 cebul

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Bzduras napisał:

No raczej, skoro muszą sobie zweryfikować ważność licencji na serwerach :usmiech: Inaczej trail na passa, zasysanie gierek na zewnętrzne HDD i cyk konsola offlajn do końca świata byłoby grane przez 3/4 cebul

 

Gierki z GamePassa powinny (przynajmniej w teorii) działać offline. Co najmniej przez kilka dni, bo co jakiś czas konsola musi się połączyć aby zweryfikować subskrypcje. Ewidentnie coś się popsuło ostatnio

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kubson napisał:

Dawno takiego syfu nie było 

Ej Q.U.B.E 2 jest akurat spoko

15 godzin temu, oni napisał:

 

Gierki z GamePassa powinny (przynajmniej w teorii) działać offline. Co najmniej przez kilka dni, bo co jakiś czas konsola musi się połączyć aby zweryfikować subskrypcje. Ewidentnie coś się popsuło ostatnio

No u mnie ostatnio nie pokazuje wszystkich gier, które mam zakupione, jak wyszedł Orange Box I L4D 2 w 4K to musiałem po sklepie szukać żeby dodać do sciągania

Odnośnik do komentarza

Dragon age 2 spoko kupiłem jak weszło do wstecznej za 40 zł i nie żałuję :yakubu:  Znaczy jak ktoś grał to nie polecam bo zadrugim razem nie chciało mi się skończyć ale jak ktoś nigdy nie grał to proszę nie wierzyć hejterom. Gra jest ok. Fabularnie wg mnie lepsze od da 3 i ma kilka naprawdę fajnych momentów. Ciekawy też jest sposób prowadzenia gry (lata w jednym mieście i nie jesteśmy zbawcą świata). Z bohaterów niektórzy bardzo spoczko i zapamiętam ich na długo. Jeżeli oczekujecie rozbudowanego rpg z dużą mapą jak da 1 lub sandboksa jak da 3 to się zawiedziecie. Tej grze bliżej do mass effect 2 i 3. Zamknięte lokacje, dużo (pipi)anego kopiuj wklej ale gra nadrabia bohaterami, dialogami i fabułą. Widać jednak że jest to gra wypuszczona szybko (za szybko) i przez to nie jest tak dopracowana jak da 1 ani nie ma tak dobrze rozpisanej fabuły i bohaterów jak pierwsza część. 

 

Za darmo jak nigdy nie grałeś warto chociaż zainstalować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...