Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.10.2018 o 17:42, kermit napisał:

obejrzalem sobie jak wyglada ten sniper 4 ale po rdr2 to nie byl najlepszy pomysł :/

no i co? po rdr 2 juz w nic nie będziesz grać? Nawet to nie ten sam rodzaj gry.  Wszystko od fify po gry rpg będziesz do jednego sandboksa porównywać?

 

 

Ja na pewno sprawdzę tego sniper elite wreszcie gra która chciałem kupić akurat na ostatni miesiąc game pass jak znalazł. Reszta albo mam albo żal mi czasu na granie. Ciekawe co wejdzie jako dodatkowe gry.  Na razie na 2 miesiące game pass tylko forze horizon  uruchomiłem :D Usługa nie dla mnie zdecydowanie.

 

Gry w goldzie spoko dante inferno reszta meh

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.10.2018 o 11:48, blantman napisał:

no i co? po rdr 2 juz w nic nie będziesz grać? Nawet to nie ten sam rodzaj gry.  Wszystko od fify po gry rpg będziesz do jednego sandboksa porównywać?

 

 

Ja na pewno sprawdzę tego sniper elite wreszcie gra która chciałem kupić akurat na ostatni miesiąc game pass jak znalazł. Reszta albo mam albo żal mi czasu na granie. Ciekawe co wejdzie jako dodatkowe gry.  Na razie na 2 miesiące game pass tylko forze horizon  uruchomiłem :D Usługa nie dla mnie zdecydowanie.

 

Gry w goldzie spoko dante inferno reszta meh

W sumie po GOTG Wiedźminie 3, którego skończyłem 2 lata temu, RDR 2 to pierwsza gierka, którą przejdę.

Nie skończyłem od tego czasu żadnej gierki, po max 10h - meeeh. Oczywiście nie wliczam sportówek czy wyścigów, bo to jednak zupełnie inna para kaloszy,

 

Czuję, że po RDR 2 może być podobnie.

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...