Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Ins napisał:

Tak mnie zastanawia jedna rzecz. Mam teraz EA Access i Golda. Z tego pierwszego mam Dead Space 3 i teraz nie będę mógł go dodać w Goldzie. No a co będzie jak wygaśnie mi EA Access, a Golda dalej będę subskrybował ? Zapewne DS3 przepadnie. Mam racje ?

Kiedy zacznie się promocja,w przeglądarce na xbox.com poszukaj stronę z DS3 i zrób zakupy za 0 zł,i masz grę przypisaną do konta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, blantman napisał:

Tylko dead space 3 nie grałem ale boje się w to grać bo podobno kupsztal. 

Grałem w nią na premierę i pamiętam, że tak było. Zrobili z tego shooter z upośledzoną mechaniką. Jeśli wtedy ta gra mnie tak irytowała, to pewnie dzisiaj jest jeszcze gorzej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A kiedyś kogoś obchodziły? Ja nie pamiętam, żebym cokolwiek z Golda od kilku lat odpalał (oprócz Ryse, którego nie chcialo mi się kupować) co nie znaczy, że są ludzie, którzy nie grają we wszystko i nie wszystko sprawdzają, liczy się raczej sam fakt, że solidne tytuły dostarczył MS w tym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, bebbop napisał:

Panowie, jak zakupie 1 miesiąc passa z alledrogo i 3 miechy w promce od MS to pięknie mi się to zsumuje i będę miał czas do końca listopada by ograć Horizonową Forze 4 z passa? 

zależy czy ten miesiąc to dla nowych użytkowników czy mozna użyć na koncie  aktywnym

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, blantman napisał:

zależy czy ten miesiąc to dla nowych użytkowników czy mozna użyć na koncie  aktywnym

Do tej pory nie korzystałem jeszcze z xbox passa, także myślę że powinno bez problemu wbić się na jedno konto, tylko czy mi się te dziadostwa zsumują czy nie :x Logiczne się wydaje że powinno, ale cholera tam wie.

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, bebbop napisał:

Do tej pory nie korzystałem jeszcze z xbox passa, także myślę że powinno bez problemu wbić się na jedno konto, tylko czy mi się te dziadostwa zsumują czy nie :x Logiczne się wydaje że powinno, ale cholera tam wie.

te 3 miesiące na pewno są dla NIEAKTYWNEGO obecnie konta. Mogłeś mieć passa w przeszłości ale nie możesz mieć teraz. Więc wszystko zależy czy ten kod z allegro będzie działać na aktywnym 3 miesięcznym game pass

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, bebbop napisał:

Panowie, jak zakupie 1 miesiąc passa z alledrogo i 3 miechy w promce od MS to pięknie mi się to zsumuje i będę miał czas do końca listopada by ograć Horizonową Forze 4 z passa?

Po prostu aktywuj 1 miesiąc passa po zakończeniu tego promocyjnego,polecam game passa z cdkeys.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/1-month-xbox-game-pass-xbox-one-360?mw_aref=b4a43cc4669c749fa6aff2201bb7bb27

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, pic3k napisał:

Po prostu aktywuj 1 miesiąc passa po zakończeniu tego promocyjnego,polecam game passa z cdkeys.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/1-month-xbox-game-pass-xbox-one-360?mw_aref=b4a43cc4669c749fa6aff2201bb7bb27

Ten, którego wrzuciłeś jest niestety tylko dla kont, które nie miały GP. Wiem, bo sam go kupiłem dla kumpla i niestety nie puściło nam przedłużenia :(

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Matriks_1111 napisał:

Ten, którego wrzuciłeś jest niestety tylko dla kont, które nie miały GP. Wiem, bo sam go kupiłem dla kumpla i niestety nie puściło nam przedłużenia :(

Ale jaki problem aktywować na innym/nowym koncie i dodatkowo jeszcze dostaniesz miesiąc za zgodę na odnawianie subskrypcji  (można od razu wyłączyć).Po aktywacji możesz pobierać i grać na wszystkich kontach na konsoli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...