Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq
23 minuty temu, Daddy napisał:

finala chętnie obadam, wy serio jaracie się tym paździerzem youngblood? :/ 

Jarac to się nie jaram, ale chętnie zagram zwłaszcza, że będę grał w coopie a tam to nawet ocet słodki. :)

 

 

 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, 20inchDT napisał:

Rozgrzebałem steamworld dig 2, gta i children of morta, a pod koniec miesiąca jeszcze wasteland remastered. Trzeba zrezygnować z achievementów, bo nie ma czasu na granie w te wszystkie dobroci ;p

Steamworld 2 jest mega, warto skończyć. Zwłaszcza, że jest krótka, o ile nie chcesz jej zrobić na 100%

Odnośnik do komentarza

Ten Game Pass rozleniwia. Tyle dobra, że imo deprecjonuje te gry. Ja powoli już na nic na Xie nie czekam a to moja główna konsola od zawsze (choć trochę przerzuciłem się na PSVR). Gier od zaj.bania a czasu coraz mniej. Z ostatnich wrzut w sumie mnie ten Plague Tale interesuje. No i jak w końcu legendarny Control wpadnie to zajrzę. GP mam jeszcze rok z okładem jak mogłem zamienić Golda na GPU za 4 zł.

 

Chciałbym mieć znowu 20 lat i być studentem... ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.02.2020 o 16:51, chris85 napisał:

 Kolekcja Bioshock przeceniona o 80% a REmake 2 o 65%, a The Division 2 o 85%  ja się jednak wstrzymam z zakupem. I f you know what I mean  :cebula::cool:

capcom z re2 i re7 ma umowę marketingową z sony więc raczej nie wpadną do GP

 

 

Ciekawe fakty z XGP  :)

 

obecnie ok 250 gier na XO

ok 70% gier w usłudze jak do niej trafi to jest dłużej niż 12-18mc lub na stałe 

XGP jest z nami od czerwca 2017

46 gier miało swoją premierę w XGP

 

top15publisherz8k1i.png

xb1vs360pmk0h.jpg

 

 

:banderas:

 

Co tu się będzie działo pod koniec roku :o 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Weź go tu nie wołaj. Syf siedzi w CW i niech tak zostanie, bo chyba nie ma wątpliwości, że ktoś kto nie miał styczności z usługą i jest naczelnym fanbojem innej konsoli będzie robić coś innego niż śmietnik swoimi postami w temacie. Nie ma co się zniżać do jego poziomu.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Game Pass? Fajna usługa. Co prawda nie dla mnie, bo:

 

- mam potężny backlog i setki zakupionych gier (w tym wiele w cebu-promocjach) w bibliotece

- musiałbym mieć Xboxa, a czasowo stać mnie na jedną tylko konsolę

 

No ale obiektywnie patrząc, dla aktywnych posiadaczy Xboxa jest to mega gratka, niezależnie od tego czy gry znikają, czy nie. Jakbym miał tylko Xboxa, to pewnie bym skorzystał.

 

Ps. Nie sądziłem, że społeczność xboxa jest taka złośliwa i mało kulturalna, no nie wystawiacie sobie dobrego wizerunku...

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Mendrek trolluje z tym trialpassem a wy to łykacie:facepalm:

 

Btw Mendrek nie trzeba nawet miec nawet xboxa , by korzystac z dobrodziejstw gamepassa bo usługa jest dostępna rownież na PC:master:

 

A co do samej usługi to na początku byłem sceptycznie podchodziłem do pomysłu wypożyczania gier i wolałem kupować gry na własność. Ale jakość usługi (przede wszystkim jakość i ilość wrzucanych gier) sprawiła że i ja stałem się wierzący i teraz mam wykupioną subskrybcje na 2,5 roku do przodu i zastanawiam się czy jeszcze nie doładować

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...