Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już wiem, że będę stałym subskrybentem aż do śmierci tej usługi. Już chyba po raz drugi w marketach jest GPU na 6msc za 160zł. Będzie tak samo jak z goldem, że abonament będzie dostępny za połowę ceny wyświetlanej w storze. Ok. 25zł za miech to jak kradzież, szczególnie jak gra się dużo. Myślę, że to też dobry deal dla devów, szczególnie tych małych robiących indyki, bo sprzedać grę w tych czasach jest pewnie ciężko.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Ja już wiem, że będę stałym subskrybentem aż do śmierci tej usługi. Już chyba po raz drugi w marketach jest GPU na 6msc za 160zł. Będzie tak samo jak z goldem, że abonament będzie dostępny za połowę ceny wyświetlanej w storze. Ok. 25zł za miech to jak kradzież, szczególnie jak gra się dużo. Myślę, że to też dobry deal dla devów, szczególnie tych małych robiących indyki, bo sprzedać grę w tych czasach jest pewnie ciężko.
Mógłbyś coś więcej napisać w których to marketach można nabyć GPU po 160 zydli? Mam passa co prawda do połowy maja, ale już teraz czas pomyśleć o przedłużeniu, a oferta za tyle wydaje się bardzo spoko.
Odnośnik do komentarza

@Czezare Ostatnio widziałem na stronie eurortv i w muve też mieli. Możliwe, że mediaexpert też ma jak w eurortvagd było.

https://www.euro.com.pl/xbox-live/microsoft-subskrypcja-xbox-game-pass-ultimate-3-m-ce.bhtml

jak wejdziesz w koszyk to za 1zł możesz dorzucić kolejne 3 miechy

Edytowane przez 20inchDT
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

https://www.euro.com.pl/promowane.bhtml?promocja=xbox-game-pass-ultimate-promocja-012020&link=kafel_kp

 

Promocyjna subskrypcja XBOX GAME PASS ULTIMATE traci ważność z dniem 15.02.2020.

Promocja obowiązuje na euro.com.pl, w sklepach RTV EURO AGD oraz dla zamówień telefonicznych pod numerem 855 855 855 i trwa do 2 lutego 2020 r. do godz. 23:45 lub do wyczerpania łącznej liczby Produktów Promocyjnych.

 

https://muve.pl/sklep/xbox-one/karty-pre-paid-abonamenty/subskrypcja-xbox-game-pass-ultimate-3-m-ce-xone-pc-digital,850336?mv_af_ref=facebook&utm_source=facebook.com&utm_medium=post&utm_campaign=xbox_game_pass_promo&utm_content=square

Promocja: Zamów subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate (3m-ce) a kod na kolejne 3 miesiące subskrypcji otrzymasz od nas w prezencie! Oferta ważna do 2 lutego!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, suteq napisał:

Call of Cthulhu całkiem niezła produkcja z niesamowitym klimatem więc jak ktoś ma głód detektywistycznych przygodówek to bardzo polecam. 

 

duzo jest takich chamskich zagrywek w stylu jakis spie.rdolix nas goni a my musimy uciekac i sie chowac zeby go ominąć bo nie możemy walczyć?

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, kermit napisał:

 

duzo jest takich chamskich zagrywek w stylu jakis spie.rdolix nas goni a my musimy uciekac i sie chowac zeby go ominąć bo nie możemy walczyć?

Są dwie jakby walki z powiedzmy bossem gdzie w pierwszej nie możemy zostać wykryci bo wtedy jest zgon, a w drugiej musimy uciekać do konkretnego miejsca po wykonaniu jakiejś czynności. O ile przy tej pierwszej miałem trochę osrane gacie bo wtedy wchodzi lekki horrorowaty klimat tak ta druga już była łatwiejsza chociaż adrenalinka momentami wysoka. 

 

Poza tym oczywiście jest sporo skradania ale raczej takiego na luzie bo przeciwnicy są dosyć durni. Ucieczek rodem z Outlasta przed grubym sobie nie przypominam bo też nienawidzę takich zagrywek. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, suteq napisał:

Call of Cthulhu całkiem niezła produkcja z niesamowitym klimatem więc jak ktoś ma głód detektywistycznych przygodówek to bardzo polecam. 

 

Czułem, że ta gierka w końcu wyląduje w GamePassie, a tu jest w GWD. Zadowolony jestem z takiego obrotu sprawy. Reszta mnie kompletnie nie interesuje. Zastanawiam się jak wiele osób gra w gry z pierwszego Xboxa.

Odnośnik do komentarza

Kilka gier wypada z GP prawdopodobnie pod koniec miesiąca.

Cytat

Five games have just been added to the Xbox Game Pass leaving soon section, including Shadow of the Tomb Raider, Pumped BMX Pro, The Jackbox Party Pack 2 and the two Xbox 360 titles, RAGE and Disney Epic Mickey 2: The Power of Two

Mogliby juz finale dac xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...