Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ta oferta Xbox Game Pass przypadła do gustu. :lapka: Nawet bardzo. Taką Ninja Gaiden II biorę z miejsca i gram. Jeżeli kogoś interesują klatki, to jest :good2:Filmik poniżej:
 


Trzecie KH miałem kupić na sprzęcie konkurencji, ale skoro mam w abonamencie, nie będę narzekał przecież.
Generalnie kilkadziesiąt godzin grania na wysokim poziomie się szykuje. Tak wiele za tek niewiele :hi::xboss:
 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Sylvan Wielki napisał:

Mnie ta oferta Xbox Game Pass przypadła do gustu. :lapka: Nawet bardzo. Taką Ninja Gaiden II biorę z miejsca i gram. Jeżeli kogoś interesują klatki, to jest :good2:Filmik poniżej:
 


Trzecie KH miałem kupić na sprzęcie konkurencji, ale skoro mam w abonamencie, nie będę narzekał przecież.
Generalnie kilkadziesiąt godzin grania na wysokim poziomie się szykuje. Tak wiele za tek niewiele :hi::xboss:
 

Przecież Twoje ostatnie zakupy, to właśnie gry z usługi, wydaje mi się, że powinieneś dokupić KH i NG żeby dopełnić całości. XD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Odrodzi mi się reputacja, dodam "haha" z przyjemnością :D Myślałem nawet, będąc szczerym, nad tym Kingdom Hearts III. Jestem zaskoczony, że nowa kosztuje zaledwie 69 zł, ale z tymi grami, to różnie bywa @chris85. Godrizon 4, czy tez Ori też są dostępne w usłudze Xbox Game Pass, ale miodem na serce było kupić je w wersji fizycznej (szczególnie Ori).
Z Will of the Wisps będzie podobnie (już zamówiłem edycję specjalną). A czy potrzeba mi kolejnego KH.... :unknown: Choć takiej opcji nie wykluczam. :yao:
Niemniej trafna uwaga. :lapka:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, adasiulko napisał:

Pro Evolution Soccer dostępny w Game Pass to wersja lite czy standard? Ściągnąłem i nie da się zagrać dywizji, chciałem porównać z Fifą, ale był dostępny tylko my club.

Miałem ten sam problem. Trzeba dociągnąć ze sklepu 10 mb aktywacji. Sama się nie ściągnie. Głupota.  Bez tych 10 mb to wersja lite xD

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spoko, Castlevania zawsze spoko, Shantae nie miałem okazji sprawdzić, ten Batman to nie wiem, bo nie wgłębiałem się i Sonic chyba jest niezły?

 

Były gorsze miesiące, w tym połowa tytułów mi klika, a druga połowa to niewiadoma, także okejka.

Odnośnik do komentarza

drugiej części tej castlevanii nigdy nie sprawdziłem bo podobno znacznie gorsza od jedynki. Skoro za darmo to może kiedyś odpalę :nosacz3:

Ten batman ma tylko jedną spoko rzecz 

Spoiler

joker

a tak to nuda w (pipi) i ogólnie polecam tylko osobom z mocnym samozaparciem. Shantae wygląda na fajna gierka była na celowniku gdzieś tam ale nigdy nie grałem. Sonic :dynia: 

 

W każdym razie jak na usługę która już nikogo spoko miesiąc. A z tamtego cały czas call of cthulhu czeka na dysku na odpalenie. Może jak skończę code vein :)

 

 

 

P.S. Przypominam w game pass yakuza 0 kto nie grał marsz do konsoli ściągać tą goty gierkę. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...