Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Ukukuki napisał:

To kasowanie hajsu za wyższą rozdzielczość i odblokowanie klatek to mega słabe jest. 

Mówisz o NBA? Bo jak o NBA to  na xox czy ps4pro jest od kilku lat w 4k/60 ks z hdr.

Na PS5/XSX ta gra wygląda i się rusza jakby była na innym silniku graficznym. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Czy w najblizszym czasie mozna sie spodziewac sie jakis sensownych gier w GP, mi po poczatkowym zachwycie usluga zapal do grania ustal, teraz tylko Destiny 2 i zaczalem MHW ale jakos ciezko sie wciagnac, niby pelno gier ale nawet za cene GP nie chce mi sie ich sprawdzac, no I kiedy beda gierki po XS a nie produkxje z poprzedniej generacji.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kolega @Hanza71ma trochę racji, ale ja to widzę tak - mam już swoje lata, rodzinę i full obowiązków i raz/dwa razy na tydzień mam wieczór by siąść i pograć, to myślę zobaczę co w GP!? I jak w Netflixie - tona stuffu, większość 7+/10 więc dobre gry... No i nie wiadomo co wybrać! Same dobre gierki i kilka wybitnych, ale to jak "osiołkowi w żłoby dano...".

GP to fantastyczna usługa, ale IMO rozwadnia naszą pasję. Bo zamiast skupić się na ograniczonej liczbie gier, to mamy mega bibliotekę i ja dostaję ADHD. 

Poza tym wczoraj wścieku dostałem, bo mi XCloud na P40Pro nie działało, a se aż pada z 8bitdo kupiłem by właśnie pograć w te indyki typu Bloodstained czy Street of Rage. 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, eskopado said:

Hanzo, a jest jakaś gierka spoza Game Passa w którą chciałbyś zagrać? Bo mam pojebany pomysł - możesz ją kupić mimo posiadania passa, ci debile nawet tego nie sprawdzają xd

Kupiłem wedzmina 2,ctr mam ds3, szkoda że remake DS tylko na Sony, wziąłem dodatek do MHW., to nie tak że gier nie kupuje, ale jak ktoś mówi że duże gry będą na premierę to może wspomiec że gry będą, ale za rok od premiery konsoli. 

Edytowane przez Hanza71
Odnośnik do komentarza

No bez przesady z narzekaniem na GP. Dla mnie to taki worek z niesamowitowiściami... Jest tam setki tytułów, na które bym nawet nie spojrzał, albo żal by było kasy. Tak było z Moving Out i Deliver US to the Moon. Super gierki. Co z tego że nie AAA? Dlatego mam problem z tym, że jest tego tona i nie wiem co wybrać w ograniczonym zasobie czasu.

Plus wpadnie jakąś gra od czasu do czasu AAA - Doom Eternal, Control, Forza Horizon 4, Dirt5, a wcześniej Rally (nie kupiłem pudełka, a zamierzałem na premierę). Myślę, że tych gier AAA jest min. 10-20% więc całkiem nieźle. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...