Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, ASX napisał:

Ubi to imo jeden z najlepszych wydawców w branży i mówię to bez przekąsu.

 

ich gry trzymają stały dosyć wysoki poziom, co roku wydają mnóstwo gier, ich tytuły mają bardzo fajne popremierowe wsparcie z nową zawartością. A to że ich koncept rozgrywki i mechaniki są tak masowo kopiowane przez innych twórców to przecież nie ich wina, że branża jest tak mało kreatywna :dunno:

u mnie jest tak ze jak odpalam (odpalalem) cos z Ubi to dostaje alergii. Nie wiem ale strasznie mnie te ich gry mecza. Oby dali cos innego

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obecnemu Ubi jeszcze trochę brakuje do tego, co robili w czasach szóstej generacji, gdzie wydawali praktycznie hicior za hiciorem. Co by długo nie szukać, tytuły jak: Prince of Persia, Splinter Cell, Beyond Good&Evil. Odpalałeś którąkolwiek z konsol, widziałeś logo Ubi i wiedziałeś, że gierka będzie zajebista.

Wpadli w sidła recyklingu własnych pomysłów i kopiowania ich wszędzie, ale widać. że się starają. Immortal to kawał świetnej gry, z Asasynami starają się wprowadzać zmiany, efekt jest różny. Dywizja jest ciągle żywa, gra się w nią zajebiście i nadal można liczyć na wsparcie przyszłym contentem. Wg mnie powinni ożywić któryś ze starych IP - nowy Splinter wjeżdżałby day one. No i niech w końcu pokażą, co im z tego BG&E2 wchodzi, bo dawno nie było żadnego update, a przy pierwszych pokazach gierka zapowiadała się bardzo ambitnie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Hum napisał:

Obecnemu Ubi jeszcze trochę brakuje do tego, co robili w czasach szóstej generacji, gdzie wydawali praktycznie hicior za hiciorem. Co by długo nie szukać, tytuły jak: Prince of Persia, Splinter Cell, Beyond Good&Evil.

A nie było tak, że BG&E okazało się komercyjną porażką?

Odnośnik do komentarza

Nie nie musisz nic zakładać . Ściągasz i grasz. Ja jestem w tej chwili w połowie pierwszego meczu  orl vs hou 90's . I moge Tobie powiedzieć , jeżeli nie jesteś jakimś mega napaleńcem basketa bez doświadczenia gier sportowych ... daruj sobie ściąganie past gena ( nie grałem w wersje series x )...  skok na kase w którym 2K u mnie osiagnął szczyt pazernosci. Grafa i animacje ledwo macają nba live ,  nie wiem początku lat 2000? :( (takie pierwsze moje wrażenie - nie linczujcie)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, DeeI3o napisał:

Nie nie musisz nic zakładać . Ściągasz i grasz. Ja jestem w tej chwili w połowie pierwszego meczu  orl vs hou 90's . I moge Tobie powiedzieć , jeżeli nie jesteś jakimś mega napaleńcem basketa bez doświadczenia gier sportowych ... daruj sobie ściąganie past gena ( nie grałem w wersje series x )...  skok na kase w którym 2K u mnie osiagnął szczyt pazernosci. Grafa i animacje ledwo macają nba live ,  nie wiem początku lat 2000? :( (takie pierwsze moje wrażenie - nie linczujcie)

Czy do dobrze rozumiem - nawet jak mam XSX, to ściąga się wersja past gen? 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj z ciekawości ściągnąłem wersje na Steam i nawet na najwyższych ustawieniach przy 140 fpsach w porównaniu z nextgenami to przepasc... nie chodzi juz tylko o grafike, ale i animacje. Jak ktoś lubi tego rodzaju sportowki i ma Nextgena to naprawdę niech się szarpnie na wersje nextgenowa...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie zawracajcie sobie glowy ta wersja. Tylko nextgenowa, ewentualnie 2k20 bo 2k21 na past geny strasznie spierdolona jest.

 

A WD:L to tez syf, gralem na ps5 i po dwoch godzinach tych samych misji podziekowalem a jedyna przyjemnosc to latanie na dronie po fajnie zrobionym Londynie. To juz lepiej jakby tego Fenixa dali jak ma cos wleciec od ubi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.