Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Zakupiłem Xboxa Series X i niedługo spodziewam się dostawy. Jestem graczej starej daty - tylko pudełka i płyty. Jeżeli chcę ograć grę na Xboxa 360 w ramach wstecznej kompatybilności to na co mam zwrócić uwagę przy zakupie gry, żeby nie rozczarować się po wrzuceniu płyty do napędu konsoli ? Dziękuję !

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mcp napisał:

O GP mówi się albo dobrze, albo wcale xd

Ja rozumiem, być rozczarowanym konkretnymi tytułami w danym miesiącu. Tak jak teraz 'sam' sport. Albo, to że NBA, to wersja na stare konsola. Ale pisać, że MS nie dostarcza, to jest drobne nieporozumienie. Przecież wszyscy o tym wiedzieli - że na tym polu jest poważny problem. Mimo, to kupili konsolę, abonament i liczyli, że to Halo jednak będzie na premierę? I jeszcze z dwa króliki z kapelusza? Czy jak?

Odnośnik do komentarza

Cena promocyjna nie jest usprawiedliwieniem dla biblioteki XGP. Możemy mierzyć ją jedynie przez pryzmat tego co oferuje jako usługa dla pojedynczego gracza na Xboxie lub PC za 40zł/mies. lub multiplatformowa usługa z livem za 55zł.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Hanza71 napisał:

No lepiej kraść i placic 4 zł czy co tam w cebula game pass i nic nie wymagać bo i tak kosztuje grosze, marne podejście tutaj użytkownicy prezentują. 

 

Marne? Bo są bardziej świadomi zakupu niż ty? :pawel: Zobligowałeś się do płacenia za konsolę i usługę przez dwa lata. a teraz płaczesz, bo nie jest tak kolorowo jak się wydawało.

MY NIE CZYTALI PANI REDAKTUR, A TERAZ PAN SPENCER KAŻE PŁACIĆ XDDD 

Trzeba było brać czystą konsole w raty i GPU wtedy kiedy potrzeba to byś się nie srał na forum i wymyślał januszowy przelicznik, że skoro wydwałeś 250 funi to no przynajmniej 4 giereczki AAA się należą. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Bartolinsky said:

 

Marne? Bo są bardziej świadomi zakupu niż ty? :pawel: Zobligowałeś się do płacenia za konsolę i usługę przez dwa lata. a teraz płaczesz, bo nie jest tak kolorowo jak się wydawało.

MY NIE CZYTALI PANI REDAKTUR, A TERAZ PAN SPENCER KAŻE PŁACIĆ XDDD 

Trzeba było brać czystą konsole w raty i GPU wtedy kiedy potrzeba to byś się nie srał na forum i wymyślał januszowy przelicznik, że skoro wydwałeś 250 funi to no przynajmniej 4 giereczki AAA się należą. 

 

 

 

 

Uwielbiam ten rage xbotow:D

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Hanza71 napisał:

Uwielbiam ten rage xbotow:D

 

Januszku, ale ja nie mam xboxa, więc wysil się bardziej z argumentami. Korzystam z GPU na PC i mimo, że ostatnio mnie rozczarowali, bo nie dali PoE2 na blachę to jednak jestem zadowolony z tej usługi, mimo, że jest mniejsza od tej na konsole. No, ale ja nie zapłaciłem za nią z góry na dwa lata jak ty, więc nie stękam, że mi się coś należy :yao:

Edytowane przez Bartolinsky
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Bartolinsky said:

 

Januszku, ale ja nie mam xboxa, więc wysil się bardziej z argumentami. Korzystam z GPU na PC i mimo, że ostatnio mnie rozczarowali, bo nie dali PoE2 na blachę to jednak jestem zadowolony z tej usługi, mimo, że jest mniejsza od tej na konsole. No, ale ja nie zapłaciłem za nią z góry na dwa lata jak ty, więc nie stękam, że mi się coś należy :yao:

Po co te personale inwektywy czlowieku, dla mnie to bez znaczenia czy place all access czy cebule na razie MS nie ma nic do zaoferowania w kwesti nowych gier day one w GP. Pozdrawiam i Bez cisnien

Odnośnik do komentarza

hanza ma chyba taki problem, że sam nie wie co się mu podoba. Wystarczy wejść na oba profile i zobaczyć same 0% przy wielu grach, którymi zachwycali się recenzenci i ludzie na forum. Może w pewnym momencie życia przestał lubić gry, a że nie potrafi znaleźć sobie innego zajęcia, to siedzi przy konsoli na siłę? Nie sądzę, że kiedykolwiek będzie zadowolony z oferty GP.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Przed premierą, ten pierwszy rok Xboxa, mniej więcej był zarysowany. Tetris, Gears Tactics, Call of the Sea, The Medium, MFS, Halo... + stała biblioteka starszych gier MS w GP (niektóre z ulepszeniami, dodatkami). Nikt, więcej nic nie obiecywał. Co więcej głośno o tym, że studia MS rozkręcą się na dobre za 2-3 lata. 

Kupić na raty X z GP na dwa lata, wiedząc co będzie oferować, a później, po czterech miesiącach być rozczarowanym. @Hanza71 no gdzieś popełniłeś błąd. 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, 20inchDT napisał:

hanza ma chyba taki problem, że sam nie wie co się mu podoba. Wystarczy wejść na oba profile i zobaczyć same 0% przy wielu grach, którymi zachwycali się recenzenci i ludzie na forum. 

Ja tak mam :lapka: dlatego po blisko 4 miesiącach z GP uważam, że to jest idealna usługa dla takiego niedzielnego gracza, który w sumie by pograł, ale nie chce wydawać za dużo na gierkę, którą odstawi po godzinie bo "meh, nie bawi mnie to". Przejrzałem większość tego co oferuje GP i coś tam dla siebie znalazłem, nie wiem czy będę przedłużał subskrypcję, ale za samą możliwość dołączenia w każdej chwili z powrotem to jest gigantyczny plus. Po co mi nowe Ori (przykład) na premierę jeżeli mnie nudzą te piękne platformówki z widokiem z boku? Także w sumie to nie wypada psioczyć na usługę, dzięki której oszczędziłem sporo pieniędzy. 

 

Odnośnik do komentarza

Przypadek kolegiHanza71 to cos jak ten typ co  kupił OLEDa, oglądał na nim kilkanaście godzin dziennie TVP Info , a potem pruł dupę, że złapał na matrycy wypalenia.

Niedostosowanie zakupu do własnych potrzeb. Brak zapoznania się ze specyfika produktu przed zakupem. Zakup pod wpływem emocji, nieprzemyslany.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Hanza71 napisał:

Juz wczesniej pisalem nie bylo Ps5 wzialem xsx, mowie sobie duza firma pewnie gry dostarcza a tu zonk trzeba kupowac gry z one zeby sobie pograc, fakt duzo gier nie koncze ale jak dosiade to nabijam setki godzin, niech jakis dobry admin przeniesie dyskusje do CW.

kazdy kto chcial mial caly dzien aby kupic ps5 w preorderze. A powiem Ci ze na ps5 skonczylbys pewnie Pajaka i dalej gral w Destiny 2. Jak ktos nie moze znalezc nic dla siebie w GP to raczej slabo swiadczy o danym graczu niz usludze. Kup sobie Division 2 czy cos jak lubisz nabijac setki h 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...