Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, 20inchDT napisał:

Jakiego rodzaju umowa?

Dystrybucyjne, licencyjne itp itd

 

co do ekskluzywności to "podobno"(ktoś tu chyba nawet wrzucał info po informacji o przejęciu beth) mieli zakusy ale MS wbił na imprezę.

 

Z resztą to wszystko gdybanie, niby Spencer mówił że bedą szanować umowy wcześniej podpisane, ale różnie może być i nie ma co wróżyć z fusów.

Odnośnik do komentarza

umowę to mają na deathloop i ghost wire tokyo, a tak to jakieś fantazje klapów  :) 

 

Może być też tak jak z psycho2, multiplatforma ale nie wyjdzie na ps5, tylko na ps4, podobnie starfield z biedną wersja dla starej generacji w 30fps i 1080p. 

W czerwcu-lipcu zobaczymy co tam się dzieje, obstawiam że gra wyjdzie na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bigby napisał:

 

I tak wypadną lepiej niż Sony, które może wyda jeszcze Horizona w tym roku. Reszta przesunięta.

 

Tak z ciekawości dlaczego do lineupu gier XS na 2021 wliczamy niezapowiedziane gry, a na Sony już nie? 
Idąc tym tokiem rozumowania to na PS5 w tym roku wyjdzie jeszcze m.in. Ratchet, Returnal, Kena, Horizon 2 (sorry ale tej gierce wg mnie jest znacznie bliżej do 21 niż Starfield czy na FH5, ponieważ chociaż było oficjalne info, że premiera w 21, nikt jeszcze oficjalnie tego nie zdementował) oraz (idąc w/w tokiem) niezapowiedziane jeszcze gierki i mamy pełny lineup :lapka:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ASX napisał:

Różnica jest taka że w przypadku Microsoftu wiemy że mają niezapowiedziane gry na ten rok, a w przypadku Sony tego nie wiemy

Aha. No mogą to być bomby typu FH5, ale też mogą to też być kolejne ekscytujące indii/small games.


No i podejrzewam, że Sony zostawiło sobie coś (jakaś zapowiedź), na okres na E3. 

8 minut temu, 20inchDT napisał:

Nie wiem co ma lineup playstation wspólnego z xboxem. W odpowiednim temacie pewnie o tym rozmawiają.

Nie wiem, Bigby tak stwierdził, to nawiązałem. Nie ma co się wg mnie jarać i brać ze pewnik tej FH5 czy Starfield  w kontekście lineupów xs vs PS5 w 2021. 
Choć nie powiem, jedną i drugą gierkę z chęcią bym przytulił na koniec roku.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Po prostu bardziej prawdopodobne jest dla mnie, że Starfield i Horizon 5 wyjdą w tym roku, niż to, że Sony nagle latem wyskoczy z jakimś wielkim tytułem od Naughty Dog, który wyjdzie kilka miesięcy później.

 

Wspomniane tytuły powstają ponadto od odpowiednio 5 i 3 lat i wszelkie przesłanki, jeśli wnikliwie śledzi się branżę, insajderów, a szczególnie Xboxa, wskazują na premierę w 2021. Jedynie Covid może ten fakt zmienić.

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bigby napisał:

Po prostu bardziej prawdopodobne jest dla mnie, że Starfield i Horizon 5 wyjdą w tym roku

Podziwiam twój optymizm patrząc na obecną sytuację w branży, brak oficjalnych informacji (ten Starfield to w ogóle dla mnie nierealny) czy dotychczasową politykę wydawniczą MS. No ale 3mam kciuki aby było jak mówisz:lapka:

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dwójkę od trójki i trójkę od czwórki dzielą po dwa lata. Teraz mamy trzyletnią przerwę, ale daje to aż 4 części w ciągu 7 lat. Horizon to obecnie jedyny pewniak 90+ na MC i szansa na GOTY w portfolio MS-u. Nie wiem co mogliby przy piątce wymyślić aby nie było już znużenia i efektu "byo".

 

Ta gra to as w rękawie MS-u i fajnie jakby została zagrana aby przypieczętować streak świetnych gier, a nie do ratowania dupy, bo nie ma nic podobnego kalibru na Xboxie.

Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, Pupcio said:

Forza motorsport? Wieczny odpoczynek racz jej dać panie(Spencer)  chociaż tu odzywa się moja nienawiść do gier wyścigowych na zamkniętych trasach

Ja tam bym przygarnął nowa odsłonę PGR lub coś w tych klimatach, dużo tras, każda w innym miejscu :fsg:

 

znaczy jak faktycznie w tym roku wyjdzie FH5 to będzie grane aż do upadłego, jak w każda część.  Ja tak naprawdę od piątki jedynie oczekuje powrotu do systemu wyścigów z 1 i 2 gdzie był wymóg danego samochodu, marki, klasy czy rocznika 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...