Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Na PS3 co miesiąc wpadały 2-3 świetne tytuły i był to niesamowicie dobry deal. Wtedy gra online nie wymagała subskrypcji, Playstation Plus oferował więc tylko i aż gry. Ograłem kilkadziesiąt gier dzięki tej usłudze. Z wejściem płatnego online jakość i ilość dodawanych gier mocno spadła, gracze i tak zmuszeni byli opłacać abonament aby grać online. Z tego też powodu przez cały żywot PS4 subskrybentem Plusa byłem może 2-3 miesiące, bo nie gram online.

 

Tak jak pisze Paweł, ostatnie miesiące w Plusie przypominają najlepszą erę początkowych lat tej usługi :)

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, 20inchDT napisał:

0 podjarki tą grą. Nawet nie wiem czy ściągnę. Gamepass ratuje dupę Square, a nie na odwrót.

Może i zero ale jest to gierka za 60 EUR, która wpada day one do gpu. Warto sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, ASX napisał:

nie wiem czy też macie takie wrażenie ale ostatnie dni to pasmo dobrych informacji dla posiadaczy xboxów

przejęcie Bethesdy, nowe gry w gamepassie, fps boost, nowy headset, a teraz dodatkowo gra AAA wyląduje w gamepassie w dzień premiery 

 

I wszyscy zapomnieli o fuckupie z podwyżką cen Golda. ;) 

 

Mimo że Outriders niespecjalnie mnie interesuje, to fajna wiadomość i kolejny duży tytuł w katalogu GP.

 

Cytat

Wiedzą o tym dobrze, dla tego robią co mogą aby było jak najmniej tego typu komentarzy, myślę, że Phila strasznie piecze od środka, że nie może wyjść i powiedzieć no macie te pierwsze gry od naszych zespołów, że wreszcie udowodni, że warto było mu zaufać te kilka lat...

 

Niestety należy się przyzwyczaić, że tworzenie gier trwa teraz znacznie dłużej niż 10 lat temu. I mimo wszystko wolę żeby studia się nie spieszyły i wykorzystały dany im czas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...