Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, devilbot napisał:

Też jestem pudelkowcem ale na Xboxie pudełka nie mają sensu żadnego. Po pierwsze gamepass, po drugie quick resume, po trzecie nawet jak się wsadzi płytę to konsola i tak najczęściej całość ściąga, po czwarte zakupy na przecenach w Brazylii.

po piąte WYGODA

Odnośnik do komentarza

Jestem pudełkowcem zbieraczem, nadal trzymam kilkadziesiąt gier z PSX, PS2, PS3, PS4 i Nintendo, ale w ostatnich latach gier kupuję coraz mniej, a dzięki GPU ta tendencja zmniejszy się jeszcze bardziej. Niesamowita wygoda, szybki dostęp, Quick Resume i porządek w domu to plusy oczywiste. Podczas przeprowadzki uświadomiłem sobie ile miejsca i problemów stwarza taszczenie tych wszystkich pudełek. Stare gierki mają jeszcze jakąś wartość sentymentalną oraz pieniężną, ale wydania z ostatniej generacji to już tylko niepotrzebny plastik.

Odnośnik do komentarza

Kurde co wam po płytach z nowymi produkcjami jak i tak ich za xxx lat nie odpalicie jak patche znikną albo usługę online danej konsoli zamkną :D  Gry offline umarły generację temu. A "wkładam i gram" to jeszcze co najwyżej na Nintendo switch zostało.  Teraz nie ma różnicy czy kupisz cyfre czy pudełko do kolekcji. I tak będziecie mogli w to grać komfortowo (day one patch, gry wymagające online do funkcjonowania) dopóki nie odłączą psn czy xbl. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Najpierw było Nintendo Switch, które mnie przekonało do cyfrowych zakupów, a teraz jest GP, który jeszcze mocniej mnie przekonał, że pudełka i tak już dogorywają i będą tylko dla pasjonatów od pasjonatów zbierane. Cyfryzacja idzie pełną gębą, internet będzie jeszcze lepszy, góra 5 lat i przeważnie większość będzie śmigała na 5G bez limitów.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Daddy napisał:

Sekiro to from/activision które trzyma od kilku lat z ryanem, więc trafi do ps+ tak jak CODy swego czasu.

Myślę, że odpowiednia ilość gotówki potrafi skruszyć największe przyjaźnie między korpo. ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SlimShady napisał:

Jeszcze są wersje definitve(wszystkie patche, wszystkie dlc), a do tego najsmutniejsza rzecz, czyli utrata licencji, gdzie gry bezpowrotnie znikają z oficjalnego obiegu tak jakby nigdy ich nie było.

 

Mnóstwo gier jest wydawana w całkiem dobrym stanie na premierę. Te kiepskie edycje day one to głównie od Ubi, CDP i pewnie znajdą się jeszcze inni wydawcy. 

 

Najsprawiedliwsze jest Nintendo, jak gra jest spierdzielona na premierę to taka zostanie, patrz Link's Awakening na Switcha. Gra czasami klatkuje niemiłosiernie. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, suteq napisał:

Jakoś ciężko mi w to uwierzyć, żeby było w Passie. Sekiro to FS, a żadna wcześniejsza ich gra nie była w Passie. Sekiro to też Acitivison a oni chyba też nic nie dali do GP, bo w sumie co. xD

 

Hmm a drugie Soulsy nie były w XGP? Coś mi świta, że na chwilę wylądował tam Scholar of the First Sin. Swoją drogą jeśli wpadłoby do PS+ to znak, że Sony wzięło dupę w troki i zamierzają na ostro konkurować z GamePassem.

Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, Paolo de Vesir said:

 

Hmm a drugie Soulsy nie były w XGP? Coś mi świta, że na chwilę wylądował tam Scholar of the First Sin. Swoją drogą jeśli wpadłoby do PS+ to znak, że Sony wzięło dupę w troki i zamierzają na ostro konkurować z GamePassem.

Zrobiłem mały research i nie znalażłem nic na temat Dark Souls w Gamepass.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...