Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lpcl napisał:

A ten octopath to coś w stylu suikodena bo z tego co pamiętam to ostatnie jrpg w jakie grałem to suikoden 2?

Trochę tak. Ale to bardziej final stary, z jobami, bez takiej otoczki mocnej minigierek, walk innych niż turowe i jakiś pobocznych rzeczy. Ale grafika jak ktoś lubi to cudo. Muzyka jedna z najlepszych w gierkach tego typu.

 

Wady? System trochę nuży,  zwłaszcza w środku. Fabuła jest rozdzielona dla każdej postaci mocno i średnio są postacie powiązane (też nie do końca ale ciiiii). No i czasem grind.

Ale te małe historie postaci to cudo - dla mnie. Ale to nie jest Wielka Historia I taka epickość. Mi to nie szkodziło.

 

Ogólnie cudo gierka, ale nie każdemu podpasi. Osobiście przeszedłem na switchu (nawet kolekcjonerka weszła).

 

No i następca duchowy suika czyli eiyuuden grafikę wzoruje właśnie na OT.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Undertale (Chmura & Xbox & PC) – od dzisiaj (16 marca)

Empire of Sin (Chmura & Xbox & PC) – od 18 marca

Nier: Automata (PC) – od 18 marca

Star Wars: Squadrons (Xbox) – od 18 marca

Torchlight III (PC) – od 18 marca

Genesis Noir (Xbox & PC) – od 25 marca

Octopath Traveler (Xbox & PC) – od 25 marca

Pillars of Eternity II: Deadfire – Ultimate Edition (PC) – od 25 marca

Supraland (PC) – od 25 marca

Yakuza 6: The Song of Life (Chmura & Xbox & PC) – od 25 marca

Narita Boy (Chmura & Xbox & PC) – od 30 marca

Outriders (Chmura & Xbox) – od 1 kwietnia

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Daddy napisał:

albo FF14  

 

Kolejna wrzutka gier do XGP  :banderas:  w ciągu miesiąca wpada ok 40 gier...Spencer weź Ty się tam uspokój bo roziego nie widziałem dzisiaj na forum a schabek leci na rezerwie. 

Podobno nie ma w co grać. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Shago napisał:

 

Super, akurat jestem na ukończeniu tej gry xD

 

Ja się wstrzymywałem z graniem, bo miałem nadzieję, że gra niebawem dostanie pacza... no i się doczekałem :lapka:

 

Każda gra wyścigowa powinna być w 60 klatkach, co doskonale widać po tym tytule. Różnica jest masakryczna i gra się zupełnie inaczej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...