Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, 20inchDT napisał:

No juz nie przesadzajcie z tym szrotem. Dwie gry aaa day one to nie jest źle. Dla mnie nic nie ma, ale to dobrze, bo i tak mam w co grać. Ehhh te dylematy pirata, tyle gier i nie wiadomo co odpalać! Phil dzienkuje rze jestes.

RZE która to ta druga gra AAA po GTA? Outserwer? 

Odnośnik do komentarza

Rany balon jak ci nie pasują ogólnie przyjęte i powszechnie obowiązujące terminy w branży to wymyśl sobie własne, a nie będziesz się obrażał na świat że coś ci ciężko w twoim mózgu "połączyć"...

 

Kryterium jest jasne i od lat niezmienne, to budżet danej produkcji określa to jakiego segmentu gra się zalicza

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ASX napisał:

Rany balon jak ci nie pasują ogólnie przyjęte i powszechnie obowiązujące terminy w branży to wymyśl sobie własne, a nie będziesz się obrażał na świat że coś ci ciężko w twoim mózgu "połączyć"...

 

Kryterium jest jasne i od lat niezmienne, to budżet danej produkcji określa to jakiego segmentu gra się zalicza

 

Easy, nie odbieraj tego jako atak na MS:)

 

Ja naprawdę nie wiem jakie są te kryteria stàd te pytanie. Z ciekawości jaki to jest budżet?


Taki Outriders ma jakiś bardzo duży budżet? MLB może bo licencja, ale w życiu bym się nie spodziewał że gierki sportowe nie globalnych sportów (nie licząc kopanej i kosza) są przedstawicielami AAA.   

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, balon napisał:

No ja nie wiem właśnie jakie są te kryteria stàd te pytanie. Z ciekawości jaki to jest budżet?


Taki Outriders ma jakiś bardzo duży budżet? MLB może bo licencja, ale w życiu bym się nie spodziewał że gierki sportowe są przedstawicielami AAA.   

No przecież wiadomo, że 

AAA= ex

AA= gierka z otwartym światem 

Indyk = reszta 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, balon napisał:

MLB może bo licencja, ale w życiu bym się nie spodziewał że gierki sportowe nie globalnych sportów (nie licząc kopanej i kosza) są przedstawicielami AAA.   

 

Myślę, że jakość wykonania i ogólnego polish tych tytułów jest mniej więcej na równym poziomie w każdej sportówce od EA.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, balon napisał:

No bez jaj niszowa sportówka i ten generyk do którego się mega ciężko połączyć to gierki AAA czyli najwyższa liga typu RDR2, TLOU2, Gears5 itp. ?

Tak w ogóle AAA ma jakieś jasne kryteria? Budżet? Coś, coś? Czy definiuje się to na czuja?

AAA w branży to aktualnie gra z budżetem ok. 100mln. Kiedyś to było 30-50mln, teraz znacznie więcej. Jakieś kolosy jak CoD to nawet gra AAAA ale tych jest bardzo mało na rynku. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, balon napisał:

To takie MLB czy Outriders mają budżety większe niż 100 mln?
Jak tak to niezły szoker. Nie dziwota, że gierki drożeją. 

MLB to nie jest gra AAA. Outriders nie wiadomo bo gra była finansowana przez SE no ale w sumie produkcja była tworzona w znacznie tańszej Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, suteq napisał:

MLB to nie jest gra AAA. Outriders nie wiadomo bo gra była finansowana przez SE no ale w sumie produkcja była tworzona w znacznie tańszej Polsce. 

Jakby doliczyć MARKETING, licencje na UE to może to być ponad 100 baniek. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...