Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ASX napisał:

jaka sportówka wpadła do gamepassa na 3 miesiące? bo 2 miesiące są nierealne, ponieważ gry są w usłudze minimum 3 miesiące

 

Olaboga, tak tylko piszę, bo jeszcze nie ma info jak długo będzie, a tu mi już dział PR Gejmpassa wytyka niekompetencję (spokojnie, sam korzystam z dobroci Spencera).

 

W domyśle chodziło mi, że kilka miesięcy. Raczej wydaje mi się, że niekoniecznie cały rok, stąd podobny wniosek że to bardziej budowanie sobie społeczności na innej konsoli + zysk z mikrotransakcji + X ludzi którzy później to kupią gdy wypadnie z gamepassa. 

 

W każdym razie, nigdy nie widziałem żeby ta seria MLB wygenerowała taką dyskusję na forum jak teraz, bo jednak bejsbol większość osób nie obchodzi. Złoty strzał. ;) 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

Nie wrzuca bo Jim Ryan powiedział że wrzucanie gier first party w dzień premiery do abonamentu jest dla nich "unsustainable"

 

Co innego gdy Microsoft sypnie kasą

Czyli tam taki beton bo nawet ms zmienił zdanie z ceną golda? Ale widać im większy fan base tym na więcej można sobie pozwolić. 

Odnośnik do komentarza

btw nie lekceważyłbym tak tej Japonii w kontekście tego mlb, sam jestem zdziwiony jak dużo osób z tego kraju spotykam na serwerach h5 (znacznie więcej niż z pl a to 6 letnia gra). A u nas ghe ghe Japonia, ostoja sonki. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

To już dawno i nieprawda. Sony w Japonii już od PS4 ma jedynie poprawne wyniki sprzedaży i zainteresowania, ze znaczną tendencją spadkową względem poprzednich generacji. 

Nie no wiem, że sprzedaż leci tam na łeb ale w powszechnej opinii to nadal eldorado dla konkurencji. W każdym razie ten mlb to dobry ruch dla MS, może sprzeda parę konsol w Japonii. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Nintendo i telefony gniecie ich tam strasznie.

Swoją drogą dziwna tą casualizacja, która tam nastała. Dobrze, że na świecie ten trend nie jest tej dynamiczny i wolimy klasyczne granie. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Soul napisał:

Panowie dajcie swoje top 10 indi games dostępnych w GP do ogrania koniecznie?! 

 

Niekoniecznie same indie, ale ogólnie mniejsze tytuły:

 

Monster Train

Slay the Spire

Descenders

Katana Zero

What Remains of Edith Finch

A Plague Tale: Innocence

New Super Lucky's Tale

Observation

Streets of Rage 4

Void Bastards

Edytowane przez Bigby
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...