Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdą jest, że to MLB jest tylko ciekawostką dla nas. Ja jednak patrzę na to trochę inaczej. Ten baseball w GP wśród Amerykanów czy Japończyków sprawi że MS będzie miał 'kilku' nowych subskrybentów. Usługa się rozwija. Wpływy się zwiększają. Może być tylko lepiej. 

 

Jak ktoś jest fanem wirtualnego sportu, to w GPU obecnie jest z czego wybierać. Piłka nożna, koszykówka, futbol amerykański, baseball, krykiet, UFC, hokej, golf, kilka wyścigów... Brakuje czegoś liczącego się na rynku?

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Aleks napisał:

Prawdą jest, że to MLB jest tylko ciekawostką dla nas. Ja jednak patrzę na to trochę inaczej. Ten baseball w GP wśród Amerykanów czy Japończyków sprawi że MS będzie miał 'kilku' nowych subskrybentów. Usługa się rozwija. Wpływy się zwiększają. Może być tylko lepiej. 

 

Jak ktoś jest fanem wirtualnego sportu, to w GPU obecnie jest z czego wybierać. Piłka nożna, koszykówka, futbol amerykański, baseball, krykiet, UFC, hokej, golf, kilka wyścigów... Brakuje czegoś liczącego się na rynku?

chyba tylko skoków narciarskich

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Soul napisał:

Panowie dajcie swoje top 10 indi games dostępnych w GP do ogrania koniecznie?! 

Tier :asax:: Dead Cells

Tier S: Hollow knight, guacamelee 2, streets of rage 4, slay the spire, monster train

Tier A: Katana zero, Touryst, Children of morta

Tier B: The messenger, Carto, Star Renegades

Tier gówna osrane pseudoartystyczne: Undertale, Night in the woods

 

Ja mam zamiar nadrobić jeszcze Unruly Heros (robili to ludzie pracujący nad nowymi raymanami 2d), Narita Boy, Crosscode i Genesis Noir

 

 

Edytowane przez 20inchDT
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Soul napisał:

Panowie dajcie swoje top 10 indi games dostępnych w GP do ogrania koniecznie?! 

Moje top 10 z pamięci w kolejności jak bardzo mi się podobało. Nie dodaje tu Ori bo Ori już każdy zna i no jest to dla mnie aa gierka.

 

1. Spiritfarer 

2. What remains of Edith finch. 

3. Hollow knight 

4.  Children of morta.

5. Slay the spire 

6.  Dead cells

7. Carrion 

8. Katana zero 

9. Oxenfree 

10.  Monster train

 

 

Specjalne wyróżnienie dla dwóch ostatnio odkrytych perełek. Genesis noir -juz skończyłem super gra ale bardzo specyficzna. Narita boy wydaje się też super gierka ale za malo pograłem aby ocenić. 

 

 

 

A teraz doczytałem że w game pass jest night in the Woods . Ja to kupiłem na pc i xbox na premierę. Zajebista gra polecam ale musisz lubić gry narracyjne. W sumie ta gra oxenfree i Edith finch to gry narracyjne nastawione nie na gameplay a na historię. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Czoperrr napisał:

Czy bardzo różnią się od siebie Super Luckys Tale i New Super Luckys Tale? Która z wersji jest lepsza? 

New. Lepsza grafa, inna kamera, inny, lepszy  movement (lisek chodzi na 2 nogach), brak wersji PL :yao:

Jak nie kochasz miłością grową platformówek to graj w NSLT, a SLT olej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...