Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ASX napisał:

Śmieciarka goldowa przyjechała

 

Zawsze chciałem zagrać w lost planet 3 ale jakoś nigdy nie mialem okazji, więc jak znajdę czas to może się sprawdzi

 

 

 

Jaka śmieciara? Fajne gierki i to jebaniutkie mark of the wolves :banderas:grało się na 360tce, ale netcode był tragiczny xd
Zaskakujące, że po kilku miechach śmieci dali fajne gierki.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sedrak napisał:

A gry z Gołda są już zawsze dostępne dopóki ma się abonamentu?

 

Póki go opłacasz to masz dostęp. Do tych z x360 i pierwszego Xa powinieneś mieć dostęp nawet wtedy gdy przestaniesz płacić. Jakoś tak to wyglądało. Może ktoś to rozwinie.

 

Ogólnie co do gierek to dupy nie urywają ale jest pozytywne zaskoczenie. Wygląda to o wiele lepiej niż u konkurencji. W czasach PS3 i x360 chciałem ograć serię Lost planet. Pierwsza część chyba wyszła tylko na PS3 ale druga i trzecia już na obie platformy. Dwójka była już dodawana więc fajnie, że dali kontynuację. Darksiders też mnie jakoś ominęło więc fajnie, że je dodali.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te z XOne działają, dopóki masz aktywnego Golda, jak przestaniesz płacić to nie będziesz mógł w nie grać, jak zaczniesz opłacać to znowu będziesz mógł grać

Te z 360/OGX zostają przypisane do konta bez względu na abonament

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Elitesse napisał:

Pierwsza część chyba wyszła tylko na PS3

Pierwszą część premierę miała tylko na Xboxie 360.

 

Pamiętam jak dziś,

to był moment złotej ery Xboxa, Gearsy, Lost Planet, BioShock, Halo 3 i Masa Effect, w latach 2006-2007 zamietli  konkretnie

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Bzduras napisał:

Te z XOne działają, dopóki masz aktywnego Golda, jak przestaniesz płacić to nie będziesz mógł w nie grać, jak zaczniesz opłacać to znowu będziesz mógł grać

Te z 360/OGX zostają przypisane do konta bez względu na abonament

Tak żeby potwierdzić: jak mam gierki w statusie "Claimed" to one są do ogrania jak mam GPU/Golda a te w statusie Owned juz na stałe? 

Odnośnik do komentarza

Dokładniej to wydawca :lapka: ale to prawda, to jedni z moich ulubionych wydawców wypuszczają mnóstwo oryginalnych i świetnych gier.

 

Na swojej konferencji ogłosili również że Gorogoa, jedna z ciekawszych i najlepiej ocenianych gier logicznych, trafi na konsole i od razu do Game Passa, fajnie

 

 

Odnośnik do komentarza

Gdyby ktoś nosił się z zakupem Street Fightera 4 (czyli na dwieście procent całe forum xd) to niech się nie nosi:

AugGwG_16x9_4UP_BRAZIL.jpg

 

W Brazylii SF4 będzie zamiast Garou, więc szybka wycieczka na ten region i będziecie szczęśliwymi posiadaczami czwórki.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...