Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja spokojnie ogrywam wszystko we własnym tempie, teraz na przykład znów wciągnąłem się Skyrima, w którego ostatnio grałem jeszcze za czasów 360 i muszę powiedzieć że 60 fpsów robi dużą robotę, a potem jeszcze w tym miesiącu zamierzam ograć Ascent, Art od Rally, 12 minutes i Psychonauts,

 

A tak poza tym w tym roku skończyłem już Wolfenstein New Order, Dooma, Wreckfest, Children of Morta, Prey, Steep, Outriders, Gears Tactics, Dirta 5, Donut Country, Medium, Little Nightmares,  Sea of Solitude i Yes Your Grace.

 

Więc jest ciężko, ale jakoś daje radę na tej konsoli "bez gier" :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, messer88 napisał:

 

Właśnie obejrzałem kawałek gameplayu, też gierka koniecznie do sprawdzenia a nie słyszałem o niej wcześniej. 


W razie problemów chętnie pomogę. Spędziłem przy niej dziesiątki godzin znakomicie się przy tym bawiąc i znam ją doskonale. Powoli zmierzam do 100%. Zdecydowanie polecam, a temat założony jest o tu:

https://www.psxextreme.info/topic/123022-curse-of-the-dead-gods/


:good2:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

DR 2.0 super sprawa. Na PS4 ostro się zagrywałem i chętnie wrócę do tego tytułu. Chociaż bez kierownicy do xboxa, to bardziej będzie zwiedzanie rowów niż zagrywanie się :reggie:

 

No i ogólnie sporo tych gier ostatnio. Nie wiem jak na to wszystko wyczarować czas hehe. 

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.07.2021 o 17:17, ASX napisał:
Zawsze chciałem zagrać w lost planet 3 ale jakoś nigdy nie mialem okazji


Bardzo polecam, dla mnie najlepsza część serii.
Inny (zachodni) developer, dzięki czemu postawiono na fabułę, narrację, a do tego dano graczom naprawdę fajnego, dającego się lubić protagonistę.
Super klimat, nienajgorsza oprawa, wciągająca historyjka, choć jak grałem na PS3 to loadingi pomiędzy HUBami strasznie się dłużyły.
W każdym razie gierka mi się tak podobała, że nawet splatynowałem :platinum:
 

W dniu 28.07.2021 o 20:08, Elitesse napisał:

W czasach PS3 i x360 chciałem ograć serię Lost planet. Pierwsza część chyba wyszła tylko na PS3 ale druga i trzecia już na obie platformy.


Pierwsza przez dłuższy czas była "eksem" właśnie na XBOXa. PS3 dopiero później dostało swoją wersję z podtytułem Extreme Condition.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.08.2021 o 18:24, Sylvan Wielki napisał:


W razie problemów chętnie pomogę. Spędziłem przy niej dziesiątki godzin znakomicie się przy tym bawiąc i znam ją doskonale. Powoli zmierzam do 100%. Zdecydowanie polecam, a temat założony jest o tu:

https://www.psxextreme.info/topic/123022-curse-of-the-dead-gods/


:good2:

Ja zacząłem wczoraj i o dziwo szybko to wszystko idzie. I łatwo. Mam zrobionych 7 świątyń - zostały dwie po 3 bossów i jeszcze jedna się odblokowuje potem. Wtedy jest koniec gry że tak to nazwę?

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, XM. napisał:

Ja zacząłem wczoraj i o dziwo szybko to wszystko idzie. I łatwo. Mam zrobionych 7 świątyń - zostały dwie po 3 bossów i jeszcze jedna się odblokowuje potem. Wtedy jest koniec gry że tak to nazwę?


Ja również przedwczoraj ubiłem całą szóstkę czempionów oraz trójkę bossów w niespełna 3 godziny zasadniczo za jednym podejściem (jedno życie), ale też swoje na piątej PS wygrałem, więc grę mam znakomicie rozpoznaną. Tak, po zdobyciu dziewięciu emblematów możesz w końcu udać się do finałowego szefa, a to już znacznie większe wyzwanie, ponieważ trzeba zaliczyć za jednym razem wszystkie świątynie i może być tak, że w jednej będzie trzeba zmierzyć się z dwoma, trzema (sub)bossami.

Jak to przejdziesz, odblokuje się tryb hard i możliwość zobaczenia prawdziwego zakończenia. Ranga trudności po raz kolejny się zwiększa.
Taka ciekawostka, wydaje mi się, że grę ułatwiono. Ponieważ, jak grałem kilka miesięcy temu, to punkty lecznicze rozlokowane były głownie raz i to najczęściej po bossie, a obecnie zdarza się, że są dwa i to podczas drogi do najcięższych przeciwników.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...