Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc zastanawiam się nad tym 
 
Btw dzisiaj premiera Art of Rally, świetnie ocenianego relaksującego racera znanego wcześniej z PC
 
 
Ściągnąłem Art of Rally, odpaliłem i wszystko po japońsku, tak ma być czy to jakiś błąd i czekamy na pacza? Ewentualnie gdzie można zmienić język?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dla mnie własnej jest to dobre. Mało kupuję indyków, zawsze czekam na jakieś promocje, bywa że się nie pojawiają i zapominam o danym tytule.  
 

Z ostatnich wrzutów mam tak z Last Stop. Zapewne nigdy bym gierki nie kupił, a spędziłem bardzo miłe 5h.

 


 

Dla mnie idealnie. Rocznie kilka AA/AAA + drobnica. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, balon napisał:

Dla mnie własnej jest to dobre. Mało kupuję indyków, zawsze czekam na jakieś promocje, bywa że się nie pojawiają i zapominam o danym tytule.

 

no właśnie u mnie totalnie na odwrót, bo interesujące mnie indory kupuję najczęściej na premierę, a z AAA czekam na promki/wrzuty nie będąc przekonany co do ich jakości

 

Tak czy inaczej, usługa ma dla mnie mocne i słabsze strony, ale sumarycznej ograłem na niej mnóstwo gier które miałem w planie ograć i to za grosze. Wiadomka, że okolice listopada to będzie musowy zakup abo. :banderas:

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

no właśnie u mnie totalnie na odwrót, bo interesujące mnie indory kupuję najczęściej na premierę, a z AAA czekam na promki/wrzuty nie będąc przekonany co do ich jakości

Hehe no to całkiem inaczej jak u mnie. Ja staram się kupować/ogrywać interesujące mnie AAA w okolicach premiery, a indory (z małymi wyjątkami) ogrywam na promkach lub darmoszkach :)  
 

Chociaż mam takie zaległości, że nie licząc największych sztosów dla mnie, to interesujące mnie AAA kupuję z dużym opóźnieniem za jakieś 150 zł.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, zloto napisał:

 

Przepraszam bardzo ale gdzie jest series s za 900 zł? Chyba Ci się z One S pomieszało xD

Na 1000% było w Auchan w tej cenie kilka miesięcy temu. Nie śledzę na bieżąco cen bo mnie konsola nie interesuje ale to wpadło mi w oko. Nawet sam fote robiłem tej konsoli. A jak coś masz pepperka jako dowód.  

 

Przechwytywanie1111.JPG

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gamę pass osobiście dla mnie jest goldem po tuningu i tak opłacałem by grać online ,a teraz jeszcze do tego dostaje multum gierek . Dzięki szału na pass ziomek przesiadł się na xsx i teraz na pół dzielimy cały kontent cyfrowu . Pass opłacony do 2023 wyszło nas hmmm 150zl na głowę . Co najlepsze dużo więcej gierek ,dlc kupujemy bo fundusze zostały .

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, prz3mus napisał:

Ściągnąłem Art of Rally, odpaliłem i wszystko po japońsku, tak ma być czy to jakiś błąd i czekamy na pacza? Ewentualnie gdzie można zmienić język?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Mam to samo niestety. Również odpala się po japońsku i ni cholery nie idzie tego zmienić w samej grze. Żaden przycisk nie reaguje. Dopiero zmiana języka dasha konsoli pomogła i gra ruszyła po angielsku.

Odnośnik do komentarza

Zmiana dasha na angielski pomogła. Ogólnie gra nawet przyjemna, ale jestem zawiedzony jakością grafiki, niby jest chatakterystyczna, ale to nic specjalnego pusto, sterylnie monotonnie kolorystycznie. Dodatkowo na series x gra często doczytuje blisko kamery obiekty, czy trawę. Czasami też mam wrażenie że przycina, cienie są strasznie słabe, rozpikselowane. No spokojnie ta grafa mogła prezentować się lepiej czy to stylistycznie czy pod względem dopracowania. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...