Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Ukukuki napisał:

Ze sterowanieniem nie ma problemu bardziej chodzi pewnie o czytelność interfejsu i tabelek na małym ekranie. 

 

Po co ci preorder fizycznego wydania? 

To nie byłaby jedyna gra która ma z tym problem. Halo Wars mozna pykać to Humankind też by siadło. Dodatkowo teraz jak już pisałem jest opcja grania na PC więc zainteresowani ludzie wiedzielieliby o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Ukukuki napisał:

Ma to sens, sam ostatnią twierdzę kupiłem w cyfrowej wersji a później patrzę ,że mogłem w tej cenie mieć edycję limitowaną. 

169 zł plus kupon w media expert zbił mi do 119 zł vs 200 zł .... Chodzi o piniondz kolego. Ja jestem w 100% za cyfrą ale nie jak ma DOPŁACAĆ 

 

 

Ale nie ma tematu bo ja za preordery nie płace przed premiera więc poszło anulowanie i będe grał w game pass. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

dzisiaj odbył się nudny i przegadany stream z IDXbox, na którym zapowiedzieli jednak kilka ciekawych gier do Game Passa

 

- Pathfinder: Wrath of the Righteous - klasyczny izometryczny rpg, tworzony przez rosyjskie studio Owlcat Games, premiera marzec 2022 

 

- Evil Genius 2 - czyli strategiczny symulator złoczyńcy, premiera w ostatnim kwartale tego roku 

 

- Stardew Valley - chyba nic więcej nie trzeba pisać, kultowy klasyk który co prawda jest dostępny na xboxie od lat, ale na jesieni będzie można go ograć za 4zł 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, XM. napisał:

Ale to tylko pc?

Tylko xbox na pc gra jest od chyba pół roku a tutaj mówili o wersji konsolowej która NA PREMIERĘ ma być w game pass. Raczej pomijają wersje pc. ZA to dzisiaj ciekawy indyk w game pass Library Of Ruina (pc i xbox). Jestem nim zainteresowany tylko gdzie znaleźć czas aby w to wszystko grać :)

 

Mnie za to bardzo cieszy jeszcze z indyków Aragami 2 w game pass. Zapowiada się bardzo ciekawie i fajnie że już we wrześniu zagramy w abonamencie. 

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Czoperrr said:

Stardew Valley? Bardzo fajnie, może sprawdzę. Miałem kilka podejść do gier o farmerach, ale jedynie HM Back to Nature wciągnął mnie na dłużej niż godzina.

SV wydaje się być idealne do clouda.

 

SV jest świetne, ale trzeba zainwestować trochę czasu w grę zanim tak naprawdę coś da 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

Stardew Valley? Świetny tytuł w który przegrałem dziesiątki godzin na konsoli PS Vita :banderas:

 

zastanawiam się czy pokazać ten tytuł żonie, ale obawiam się że mógłbym obudzić potwora i stracić dostęp do konsoli na wiele miesięcy xd

kup xbox series s dla żonki obecnie można chyba za 900 zł dorwać w marketach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...