Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

też odpaliło bez problemu na moim XOX. przyjemna gierka, będę cisnął ale dawkował bo na dłuższą metę może się zrobić monotonnie. stylówa jest jaka jest, jest minimalistycznie. doczytywań nie zauważyłem ale też specjalnie się nie przyglądałem. czasami coś chrupnie z płynnością ale to sporadycznie. ogólnie fajny vibe ma ta gra, muzyczka też miło przygrywa. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, easye napisał:

No Game Pass ma jakąś kontrolę jakości chyba, ktoś to dopuścił przecież, więc wina leży też po stronie MS. Wrzutki gier, których nie można włączyć nawet ASX nie wyciągnie!;)

Jak to przecież można na xox grać, ponoć bez problemu! Nie rozumiem po co się tak ograniczać i nie używać ekosystemu, a to wszystko za 4 zł! Poza tym nikt nie mówił, że będzie to hit i po co mieć jakieś oczekiwania?

 Można? Można!

Spoiler

:yao:


No ale tak serio, coś w tym jest bo z powodu tego, że dali to w abonamencie to nawet mi to nie przeszkadza. Co innego jakbym wydał na to dajmy te 50-60 zł…

Odnośnik do komentarza

A z perspektywy normalnie płacącego za abonament? Hypowali Ascend, wyszła gra pełna bugów, w połowie nawet nie przetłumaczona, teraz wrzucają grę, którą można włączyć w miksie afgańskim i japońskim, no mi takich wrzutek nie potrzeba. Jeżeli coś jest nie gotowe to niech nie wrzucają.

 

Inna sprawa, że na szczęście j.bie mnie ta gra.:xboxssie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, easye napisał:

A z perspektywy normalnie płacącego za abonament?

a to nie wiem, powiem w połowie grudnia, bo wtedy kończy mi się roczna cebula, choć patrząc na powyższe sytuacje to żałuje teraz, że na 3 lata nie przyciąłem. Napewno jest się bardziej tolerancyjnym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tu już nawet nie chodzi o gry typowo w GP. Ogólnie jest sraka i wypuszczają niedorobione buble. 

Z tego też powodu przestałem brać gry na premierę, bo nie dość, że się płaci wtedy najwięcej, to jeszcze trzeba się męczyć z beta wersjami. Zanim wypuszczą pacza (albo 10 nim połatają do końca), to grę mamy już dawno ogarną. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Apropo niedorobionych srak, to ten art of rally z chińskimi znaczkami to jakaś patologia xD chciałem sobie pograć bo jestem fanem rajdów, ale chuj mi w dupę. A że gram w chmurze to nie mogę zmienić ustawień konsoli i wymusić zmiany języka. Patologia xD

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza
Apropo niedorobionych srak, to ten art of rally z chińskimi znaczkami to jakaś patologia xD chciałem sobie pograć bo jestem fanem rajdów, ale (pipi) mi w dupę. A że gram w chmurze to nie mogę zmienić ustawień konsoli i wymusić zmiany języka. Patologia xD
Ale w chmurze bardzo latwo zmienic jezyk, wystarczy wybrać inny jezyk strony.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pyszny jest ten Hades, bez dwóch zdań. Gra która przeszła u mnie test "gamepassa" czyli zaskoczyło w ciągu pierwszej godziny i będę ogrywał to na zmianę z Tetris Effect które w sumie skończyłem w singlu, ale do którego wracam po pracy aby się odprężyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...