Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę przyznać, że pierwsze zetknięcie z Game Passem robi wrażenie. Szczególnie dla kogoś, kto jest otwarty nie tylko na największe AAA czy exclusivy, oferta jest naprawdę mocno zróżnicowana i po paru minutach widziałem już z 10 must playów i drugie tyle gier, które po prostu chętnie sprawdzę. No i pierwszy miesiąc prawie za darmo, jak se człowiek pomyśli, że doświadczy takich hitów jak Gears, Forza, Halo czy cokolwiek innego za 4zł, to aż sie milutko robi. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Muszę przyznać, że pierwsze zetknięcie z Game Passem robi wrażenie. Szczególnie dla kogoś, kto jest otwarty nie tylko na największe AAA czy exclusivy, oferta jest naprawdę mocno zróżnicowana i po paru minutach widziałem już z 10 must playów i drugie tyle gier, które po prostu chętnie sprawdzę. No i pierwszy miesiąc prawie za darmo, jak se człowiek pomyśli, że doświadczy takich hitów jak Gears, Forza, Halo czy cokolwiek innego za 4zł, to aż sie milutko robi. 

Ale przecież na plejce jest horizon jak tak gamepass fajny ? Przecież tu same starocie są i indyki
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

zawsze można kupić grę, która wypada z usługi

Nie po to mam passa aby gry kupować na xboxie lol :pawel: Mam nadzieję, że spencer nie usunie, hadesa, gta san andreas, the ascent i chciałem spróbować dark alliance choć tu pewnie będzie gniot.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, PanKamil said:

Nie po to mam passa aby gry kupować na xboxie lol :pawel: Mam nadzieję, że spencer nie usunie, hadesa, gta san andreas, the ascent i chciałem spróbować dark alliance choć tu pewnie będzie gniot.

Gra była ponad rok w usłudze. Miesiąc temu ogłosili kiedy ma wypaść więc spokojnie kto chciał naprawdę zagrać to zdażył bo to krótka gra.

 

Oferta na luty 1/10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Czoperrr napisał:

Gra była ponad rok w usłudze. Miesiąc temu ogłosili kiedy ma wypaść więc spokojnie kto chciał naprawdę zagrać to zdażył bo to krótka gra.

 

Oferta na luty 1/10.

No to fajnie, że ktoś ma od roku xboxa ale dla mnie była raptem dwa miesiące a nie będę przerywał trylogii mass effect, żeby grać na czas, a mam raptem 90 minut na dobę aby pograć. Wypadanie gier to jednak wielki ból tych wszystkich abonamentów. Desperadosa 3 też mi zabrali sprzed nosa. Jest to trochę irytujące bo muszę teraz olać wsystkie gry xgs aby w pierwszej kolejności przejść multiplatformy bo jeszcze zabiorą. Jeszcze mam FH 4 do ogrania ale przez licencje też może wypaść niedługo... Chyba, że do golda wtedy dają?

Edytowane przez PanKamil
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...