Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Alice MR na PC.:fsg: Zrobię sobie re-run, bo dawno temu skończone już na konsoli. W dodatku gra zawiera w pełni grywalne, śmigające w 60 klatkach nawet na konsoli, oryginalne American McGee's Alice które gniecie potężnie przytłaczającym, ponurym klimatem. Ciekawe kiedy American McGee zapowie trzecią część, bo śledzę typa na IG i wiem, że ewidentnie coś się kroi (dużo grafik koncepcyjnych, jakieś zalążki fabularne).

Odnośnik do komentarza

Spencer, bydlaku, czy masz zamiar wygłodzić nas niczym jeńców wojennych w sowieckim łagrze, aby następnie wyjść na bohatera i zbawcę rzucając 2 gry XGS na koniec roku?

 

Zastanów się nad swoim zachowaniem i okaż nieco człowieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, 20inchDT napisał:

Jest dopiero luty, a ty i tak grasz na playstation. Wyluzuj już, bo mam wrażenie w każdym temacie to samo piszesz :smutas: Jest tyle gier w gamepassie czy nawet różnych multiplatform poza nim, że nie wiem skąd to narzekanie. Dopiero co wyszło dying light 2, a zaraz elden ring.

 

Gram też na Xboxie One S (obecnie Godrizon 5) i PC, opłacam GamePassa, więc coś tam mogę powiedzieć. No i co z tego, że gier jest TYLE, mnie interesują gry które no... mnie interesują, a nie interesuje mnie np. że Grounded ma 10 milionów graczy, a art of rally ma 80% na MC skoro te gry w ogóle do mnie nie przejawiają.

 

Nie mam problemu wydać pieniądze na jakiegoś dobrego indora, więc zamiast takich zapychaczy naprawdę wolę widzieć tam RDR2, Psychonauts 2 i DOOM Eternal, bo mam za duży backlog porządnie wykonanych gier aby musieć zadowalać się drobnicą.

 

No, ale ja nie mam XGP nabitego na 5 lat w przód za 200zł tylko płacę te 40-55 złotych za miesiąc o ile nie ma jakiejś promki od MSu, a to zmienia perspektywę.:lapka: 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
27 minutes ago, Boomcio said:

No, chyba że tylko te duże AAA, to mogli by.

 

No, skoro ASX tako rzecze... to jest coś na rzeczy.

Chodziło mi o wrzuty typu:

 

- gra XYZ trafia do Gamepass (Consoles) w grudniu

- ta sama gra XYZ trafia do Cloud w lutym 

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, 20inchDT napisał:

No dobra, ale zdajesz sobie sprawę, że to abonament, który ma uderzać do jak największej ilości osób? Oni tego nie robią pod twój konkretny gust. Sorry, ale jak co dwa tygodnie widzę twoje posty, to raczej nie ma szans, że kiedykolwiek tobie dogodzą.

 

To czytasz bardzo wybiórczo, bo w miesiącach w których wrzucali grube tytuły pokroju Doom Eternal, Psychonauts 2, Red Dead Redemption 2, Control czy chociażby Godrizona 4 to klaskałem uszami. Serio, nie mam jakiś szczególnie wygórowanych oczekiwań - po proszę tylko duże, dopieszczone gry. Najlepiej od któregoś z 6, 11 czy tam 23 studiów XGS, bo na razie to :reggie: 

2 minuty temu, balon napisał:

Dlaczego tak? 

 

Skorzystałem z tych wszystkich miesięcy za 4 złote. Z perspektywy czasu jakoś nie żałuję, bo bardzo w kratę są te rzuty.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Skorzystałem z tych wszystkich miesięcy za 4 złote. Z perspektywy czasu jakoś nie żałuję, bo bardzo w kratę są te rzuty.

No ale po co za 4zł? Ja z tego nigdy nie korzystałem. Ostatnio załadowałem za 650 zł na 3 lata. Ty mas za to rok o stres co do wrzutek :lapka:

Odnośnik do komentarza

Zapłaciłem w zeszłym roku za 3 miesiące, tak łącznie wyszło mnie może z 70zł (bo 2 miesiące na promce MSu i 55zł za ultimate) i ograłem sporo fajnych gierek. 650zł za 3 lata? W perspektywie XGP to tanio, ale z mojej to wolałbym za to kupić Switcha. W sensie fajnie, że można przycebulić dobry deal na Godpassa, ale jak bym z niego nie korzystal to i tak byłyby to pieniądze w błoto.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

Piszesz jakbyś był na tym forum od dziś i w ogóle nie interesował się tym co się dzieje. Chcesz duże, dopieszczone gry, a jednocześnie nie chcesz czekać.

 

No, ale dajże spokój. xd Jakoś innym się udaje wydawać często, dużo i dobrze, tylko MS biedny i poszkodowany nie może. :( 

Odnośnik do komentarza

Sony też dobrze nie miało, ale jakoś się dogadywali z innymi studiami i sami dawali radę. No nie wiem inch, dla mnie trochę beka z tym co się obecnie dzieje w MSie, bo to aż się robi niesmaczne. "Byle do E3" nie wzięło się z niczego skoro MS daje mniej więcej info co u nich słychać tak raz do roku, k,rwa pełny obrót ziemi wokół słońca żeby powiedzieć, że "we are excited at the work of our studios". :lapka:

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...