Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Też dałem się porwać hypowi forumka i kupiłem Death's Door zanim trafiło do GP.

Na XSX wszystko chodzi płynnie, na XO tak jak już ludzie pisali - 30 FPS i wszystko rusza się jak mucha w smole.

A sama gra mnie nie porwała, mimo że dawałem jej kilka szans. Natomiast skoro jest w GP to absolutnie warto sprawdzić, bo jednak okazuje się, że jest całkiem sporo ludzi, którzy się tą pozycją mocno jarają.

Odnośnik do komentarza

Mnie Death's Door tez nie porwało. Wolne, statyczne, nieurokliwe. Ale nie uważam, że jest to słaba gra - w takim przypadku, jeśli coś jest uważane za dobre, chyba trzeba po prostu czuć, czy to gierka dla nas. Jak nie, to prędzej kupować pudło, które można odsprzedać - wtedy ryzyko jest do przełknięcia. A z takimi indorami lepiej poczekać na mega promkę albo na usługę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Nyu napisał:

Mnie Death's Door tez nie porwało. Wolne, statyczne, nieurokliwe. 

Chyba w inne gry graliśmy. Wszystko można napisać ale akurat movement jest imo sztywniutki. Tempo tez jest super ale niestety powtarzalność bactracking i mało wymgajacy bossowie robią z tej gry średniaka. Szkoda bo jakby dopracować to mogła być perełka na miarę zeld 2d.

Odnośnik do komentarza

Ja w takie indycze gierki, to ogrywam tylko na switchu, to są idealne gierki do handhelda, podam przykład Hadesa, co jest w GP i już Mnie ta gra nie wciągnęła na dużym ekranie, ni chuja, takie "małe" gierki wolę ogrywać na małym ekranie i to w podróży, czy w łóżku. Tak samo Death's Door mnie nie wciągnęła, więc łyknę to na Switcha jak będzie na promo. Normalnie te wszystkie Stardewy, Gungeony czy Dead Cells za chuja mnie utrzymuje na dużym ekranie jak nie więcej 10 minut i koniec. Wolę ogrywać duże gierki na XSX.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Faka napisał:

Ja w takie indycze gierki, to ogrywam tylko na switchu, to są idealne gierki do handhelda, podam przykład Hadesa, co jest w GP i już Mnie ta gra nie wciągnęła na dużym ekranie, ni chuja, takie "małe" gierki wolę ogrywać na małym ekranie i to w podróży, czy w łóżku. Tak samo Death's Door mnie nie wciągnęła, więc łyknę to na Switcha jak będzie na promo. Normalnie te wszystkie Stardewy, Gungeony czy Dead Cells za chuja mnie utrzymuje na dużym ekranie jak nie więcej 10 minut i koniec. Wolę ogrywać duże gierki na XSX.

 A jaki problem kupić sobie uchwyt do telefonu za 10 zł i streamować obraz z konsoli po WiFi (nie myl z xCloud) na smartfona i grać sobie w łóżeczku z kakałkiem obok? 

Odnośnik do komentarza

https://news.xbox.com/en-us/2022/02/23/dragon-ball-fighterz-available-with-pc-game-pass-february-24/

 

DB FighterZ w Game Passie od jutra. Solidna bitka nie tylko dla fanów Smoczych Kul, jeśli ktoś lubi mordoklepki to polecam mocno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...